Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kislányomnak hasmenése...

Ha kislányomnak hasmenése lett a túrótól, akkor ez jelenheti azt, hogy nem fogja bírni a tejterméket?

Figyelt kérdés
Tegnap két púpozott kiskanál túrót kevertem a gyümölcshöz, délutánra már viszontláttam a pelusban, picit zöldes és hígabb széklete volt a szokásosnál. Nem folyt, de olyan laza volt. Az azt megelőző napoban kapott már egy-egy kiskanállal, ezért voltam tegnap bátrabb, akkor nem volt gond vele. 8 hónapos
2009. okt. 29. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos,hogy nem fogja bírni,de azért bánj vele óvatosan.Most én várnék egy kicsit ,majd megismételném.Szerintem nem lesz gond.

Más tejterméket ismer,ott volt valami?

Én lányomnak is amikor a rendes tejet adtam először(13 hónapos),egy kicsit az első kakik hígabbak voltak,de aztán meg szokta a pocakja és nem volt gond.

lehet nálatok is csak meg kell szoknia.

2009. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még más tejterméket nem kapot, de próbálkozom majd később még a túrval, akkor lehet, hirtelen emeltem az adagját.

2009. okt. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!