Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extrém keveset alvó babák szülei?

Extrém keveset alvó babák szülei?

Figyelt kérdés

8,5 hónapos a lányom, a nappali és éjjeli alvást összevéve is max. 10,5-11 órát alszik régóta.

Nem fáradt, nem nyűgös, így gondolom elég neki ennyi.

Nappal még mindig 3*30 percet alszik.


Ő egyszerűen ilyen, vagy valami oka lehet vajon?

Olyan jó lenne, ha inkább kétszer aludna, de 1 órát egyhuzamban.

Más babája is ilyen éber, vagy csak én "szívtam meg" vele? :)

Kb. mikor várható, hogy hosszabban fog aludni nappal is?


2013. aug. 23. 14:08
 1/3 JnéHN ***** válasza:

Próbáld meg alakítani a nappali alvását, hagyd ki az első 30 percet és így hátha lesz belőle 1 óra, ha a második fél óránál teszed le.

Az enyém éjszaka alszik extrém keveset.

2013. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam 11hónapos. Egyetlen éjszakát sem aludt még át. A szuper éjszaka abból áll hogy CSAK 2x ébred fel, a rossz éjjeleken (a foga most jön) 6x is fent volt és úgy sírt mint még sose....


Nappal ált. 2x alszik, igaz ez ált. 1,5 óra.

Én mindent kipróbáltam már, de tényleg.... és semmi. Hozzászoktam h éjjel nem alszom, de azért kíváncsi vagyok hány éves koráig műveli ezt :D

2013. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor hagy vigasztaljalak kicsit:)

Én fiam is ilyen volt kicsinek!csak ő 2x30 percet aludt!Teljesen kivoltam,semmit sem tudtam csinálni az alvás ideje alatt.Aztán ahogy nőtt,változott,az igazi áttörést az jelentette,hogy áttértünk az 1 alvásra,de ez jóval 1 éves kora után volt!

Én is sok mindennel próbálkoztam,de semmi nem jött be!

Most lassan 3 éves, éjjel 9-10 esetleg nagy ritkán 11 órát alszik, nappal meg 1-2-t, ez nagyon változó,van hogy nem is alszik.De azóta javult a helyzet,hogy nagyobb,picinek katasztrófa volt!!!

Szóval kitartást,elmúlik ez az időszak, igazából nem tudsz mit tenni,csak várni...neki valahogy ilyen a ritmusa,de ez változik!

2013. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!