Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na de mi rosszat álmodhat egy...

Na de mi rosszat álmodhat egy pici baba? Mit gondoltok? Kinek mi a tapasztalata? Lehet napközbeni esemény a kiváltó? Biztos, hogy rossz álom a váratlanul jelentkező éjjeli zokogás?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám mellettem aluszkált, és az éjszaka közepén sikítva, pánikszerűen, szaggatott ütemben felzokogott (de nem ébredt fel! nem hasfájós, nagyon boldog baba, alig sír) magamhoz öleltem, vigasztaltam, majd letettem, és figyeltem mit csinál, de a gyerek olyan mélyen aludt ezek után, hogy alig mozgott a pocakja... :)
2013. aug. 25. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt álmodta, hogy egyedül van...
2013. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 salvadorina ***** válasza:
100%
Eszébe juthatott a születése is. Sokáig ezért is sírnak fel éjjelente, nekik az egy nagyon rossz élmény.
2013. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Álmodhat a születéséröl de a napközben történt események is kiválthatják egy hangosabb zaj vagy valamitöl megiedhetett ezek mind kiválthatnak ien dolgokat az én kislányom is 3 hónapos elö fordult párszor de nekem elég nehéz volt a szülés vákummal született ezért álmodhat néha roszatt! ienkor vedd fel suttogj a fülébe hogy ott vagy és vigyázol rá álltalában hamar megnyugodnak :)
2013. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár azt is álmodhatja, hogy egyedül van, az is borzalmas lehet neki. Vagy eltorzulnak a dolgok, nem látja anya arcát, vagy ilyesmi. Felnőttek is álmodnak ilyeneket. Az enyém 9 hónapos, kis korában sokszor sikítozott álmában. Szerintem azért mert rosszat álmodott.
2013. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!