Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg van olyan, hogy...

Tényleg van olyan, hogy valaki nem szereti a sálakat, meg a nyakára szoros dolgokat, mert a nyaka köré tekeredett a köldök zsinor?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam valahol.

Hogy vannak emberek, akik nem bírják a sálakat, meg semmi olyan dolgot, ami a nyakukat fogja, vagy körülötte van.

És ezu azért van, mert rátekeredett a köldök zsinor a nyakára.

Van ilyen?



2013. aug. 27. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Úristen ezt te sem gondolod komolyan :D
2013. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem, ezért kérdem. xD
2013. aug. 27. 10:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És klausztrofóbia olyanoknál, akik mondjuk beszorultak a szülőcsatornába? Vagy kötődési problémák annál, akit nem vártak a szülei? Miért ne? Nem biztos, hogy minden ember azért utálja a sálat, mert a nyakára tekeredett a köldökzsinór, de elképzelhető, hogy van összefüggés. Ha van egy esemény, amihez rossz emléked kötődik, igyekszel kerülni.
2013. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát tudtommal nem tekeredett a nyakamra a köldökzsinór, mégis megbolondulnék, ha sálat, garbót kellene hordanom :)

És a szülőcsatornába sem szorultam be, mégis szorongok szűk helyeken! :)

Erről ennyit :)

2013. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom,hogy azért van-e ,mert hogy a nyakára tekeredett a köldökzsinór,de az biztos,hogy vannak olyan emberek akik pl. a magas nyakú pulcsit,garbót nem tudják elviselni.Pl. az öcsém is ilyen volt kiskorában,nem tudom,hogy a sálnál vagy pulcsinál mondta,de ha valami a nyakán volt,mindig sírt,hogy megfullad,nem bírta elviselni.
2013. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Én még a gondolatától is fuldoklom, és semmi komplikációról nem meséltek, hogy lett volna nálam...

Na akkor ezt hová tegyem?

2013. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakamra tekeredett a köldökzsinór. Ennek ellenére nagyon kedvelem a sálat, kendőt, még a garbót is. A húgomnál nem volt gond, és ő mégsem bírja a nyakán ezeket a dolgokat. Érdekes, nem tudom mi lehet az oka.
2013. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudom szorosabb nyakú pólót, meg garbót, mert rosszul vagyok tőlük. Viszont a sálakat szeretem. Úgy tudom nem volt rám tekeredve a köldökzsinór.
2013. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rám volt tekeredve a köldökzsinór és nem vagyok hajlandó sálat, vagy garbót viselni, sőt olyan felsőt sem, aminek a nyaka kicsit szorosabb, csak a kissé dekoltáltakat. Úgy érzem hogy megfulladok tőlük, vakarózok, minden bajom van olyankor! Nem tudom, hogy a köldökzsinórnak tudható-e be, de elképzelhető.
2013. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi volt a köldökzsinórommal, de én utálom a sálakat és a garbókat.

Soha nem veszek fel ilyesmit.


De ezt a fene-nagy sál-divatot sem értem. Nekem nem tetszik.

2013. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!