Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Mással is előfordu...

Mit tegyek? Mással is előfordul, hogy miközben visszaaltaja éjszaka a babáját elalszik vele együtt?

Figyelt kérdés
Ha állok, nem tudom megnyugtatni és el sem bírnám hosszabb ideig, így leülök vele. De sajnos azt veszem észre, hogy éjfélkor bmentem át hozzá és már 5 óra, tehát elalszom vele a székben. Mit csináljak vagy ti hogyan csináljátok, ha a baba felébred?
2009. okt. 31. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én magam mellé szoktam venni, és nem baj, ha elalszunk együtt, majd ha felébredek visszaviszem.
2009. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem max egy ora volt,utana felebredtem,de tenyleg vidd be magad melle neha.Amint gyorsabban fog szopizni,mar nem lesz idod elaludni, mert mar le is tehed :-)
2009. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szopizik már, pont ez a pláne! Mostanában sokminden történt, feje tetején állt a ház a felújítások miatt, én sem tudtam pihenni, talán le vagyok merülve.
2009. okt. 31. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem újabban állandóan.

Én is úgy csinálom, hogy magam mellé veszem, és aztán ha bealszom, akkor az sem baj.


Mióta először előfordult, hogy a kimerültségtől beájultam, azóta már este felkészülök biztonsági szempontból (körbepárnázom az ágyat magam körül, hogy ha kiveszem a picurt, ne tudjon lemászni az ágyról akkor sem, ha én épp "magamon kívül" vagyok.


Nagyon nyűgös hetek óta, mert jön a foga, úgyhogy gondolhatod, mennyire készen vagyok már!

Minden éjjel 6-8-szor kel, aztán hajnalban meg nagyon nyűglődik szegényem, olyankor szoktam bealudni, mert van, hogy egy órán át altatom vissza.

8,5 hónapos gyerkőc anyukája

2009. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MEkkora a babád? Met előbb utóbb meg lehet tanítani egyedül visszaaludni.

Én mindig figyeltem arra, hogy nehogy elaludjak, amíg ő nem. Ha felkelt, és cicizett, magam mellé vettem, és nem aldutam, amíg szopott-bár néha nehéz volt nem alduni. Aztán beültem vele a karosszékbe, amíg böfizett, akkor meg már végképp nem aldutam, majd letettem, és akkor aludtam tovább. Mondjuk én nehezen alszom vissza, ha felébredek...

Szerintem ez sem feltétlen baj, bár nem kényelmes a babának sem, és nem beszélve arról, hogy megszokja, hogy rajtad alszik, és le is ejtheted-tudom, ez nem igazán fordul elő. Inkább böfi után tedd vissza, és maradj mellette, simogasd, amíg visszaalszik, és mehetsz te is az ágyadba.

2009. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 hónapos a kisfiam és velem nagyon sokszor elöfordul, hogy még a büfire várok elalszom. leteszem a kiságyba és szinte már megint ennie kell.

szerintem nem lesz töle semmi bajotok! éjszaka azért kelnek fel általában, mert éhesek. ha már majd nem kell 3-4szer kelni, hanem 1-2szer szerintem egyszerübb lesz ;-)

2009. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!