Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti babátok is morog?

A Ti babátok is morog?

Figyelt kérdés
A kisfiam egy jó ideje dünnyög, vagy morog, nem is tudom, mi rá a jobb szó... olyan mélyről, torokból jövő hangot ad ki, mint amikor az ember mérges vagy türelmetlen.. engem kicsit megijeszt, mert nem tudom, miért csinálja ezt, másrészről félek, hogy a torkának lesz valami baja.. Találkozott valaki ilyennel?
2013. aug. 28. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor "altatja magát" akkor szokott ilyen cuki "morgó" hangot kiadni és még cifrázza is... :)
2013. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az én kicsim akármikor képes rákezdeni, és percekig nyomja...
2013. aug. 28. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, pár hétig csinálta fiam, kísérleteznek a hangképzéssel, vicces, de tényleg kicsit ijesztő hang.:) Majd megunja.
2013. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most 7 hós a babám és ahogy kúszik, mászik, rág mindent, közben morog, meg mondja, hogy tátátá torokhangon. Olyan, mintha valami kis zombi lenne.
2013. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ez vajon mitől lehet...?
2013. aug. 28. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy gyakorol. A beszédtanulás is így működik, éppen ezekkel a fura hangokkal is kezdődik. Sikongatás is van, meg köpködés, aztán azok a hangok, amiket beszédben a leggyakrabban hall, kiváltják ezeket a furákat. Ennyi.
2013. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!