Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a gyümölcsöket sinlacka...

Baj ha a gyümölcsöket sinlackal keverem? Babám igen jó súlyban van. Csak akkor szokták, ha nem hízik a gyerek? Elég kell, h. legyen csak a gyümölcs?

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 04:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár lányom Sinemilt eszik,de ha a Sinlac is olyan édes,akkor baj ha azzal csinálod,mert szokja meg a gyümölcs igazi ízét.Elvileg a Sinemil is hízlal nagyon és napi max 2x kaphat a kicsi.Lányom ezt vacsizza és mégis 2hónap alatt csak 140grammot hízott.Bár ez a 9-11hóra érvényes,nem tudom a te babád mennyi idős.Bukós babáknak meg talán allergiásoknak is adják,legalábbis én úgytudom a Sinlac és Sinemil ugyanaz,csak más márkától.Én azért adom neki a Sinemilt,mert nem eszi a tápszert és pépként is ezt kapja,mert 90%-al fel tudja írni a doki.De végülis mint kiderült,nálunk a tápszer elutasítás maga a cumisüveg miatt van,mert már tápszerporral kapja a Sinemilt vagy tejpépet és megeszi.
2013. szept. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és csak este kapja a Sinemilt.Eddig csak reggel kapta,de mivel a vacsi könnyebb kaja kell,hogy legyen,így áttettem neki estére a tápszerpor miatt.
2013. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy baj-e, de nekünk is kifejezetten azért írták fel, mert nagyon kicsi a súlya a lányunknak.
2013. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

5 hónapos . 4 hósan 7 kg volt és 65 cm.

este vacsira is ezt adok neki, reggel 6-ig alszik tőle. ha csak tápszert kap 2-4 óra közt kel enni.

2013. szept. 2. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Gabonapelyheken nem gondolkodtál?

Jobb, mint a tejpép.

Van gluténmentes is, és később gluténos is.

A bio köles gluténmentes, akár 4 hósan kaphatják.. barackkal, almával adható

A Kölln-nek vannak olvadó pelyhei - zab, zab+tönköly, stb -, az olvadó kölespehely is jó-Müllerben kapható.

A DM-ben van a 3-gabonás pép, és később a 7 gabonás.


"7-Gabonás gabonapép

7-féle gabona - búza, zab, árpa, rozs, sikérbúza, kukorica és rizs - teljes magjából finom őrléssel, kímélő eljárással előállított pehely, melyet akár édes, akár sós ételhez könnyedén és gyorsan hozzáadhatsz.

Sima állagúra elkeverhető, tápláló kiegészítő. Levesek, főzelékek, gyümölcspürék és desszertek ideális alapanyaga.

Sokáig keverhető egy-két babakanállal joghurtokhoz, főzelékekhez, mártásokhoz. Hat hónapos kortól adható, a kekszek helyett ilyen tehető a reszelt gyümölcsökhöz is."

2013. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a dm eset meg fogom próbálni. köszönöm szépen a segítséget!
2013. szept. 3. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!