Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet abból valami baja a...

Lehet abból valami baja a babámnak, hogy néha nem vagyok otthon, amikor ő már alszik?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapos a fiam. Apuka nincs. Anyukámmal lakunk. Nemrég sikerült valakivel megismerkednem, és néha elmegyünk este kicsit szórakozni, vagy csak simán beszélgetni. Amúgy ha napközben találkozunk, akkor a pici is mindig velünk van, de azért néha szeretném, ha jutna arra is időnk, hogy kettesben beszélgessünk, megismerjük egymást. Nagy baj az, hogy amikor már a picit elaltattam (átalussza az éjszakát és nem szopik már), akkor néha elmegyek otthonról? Persze anyukám otthon van, de végülis a babának nem tűnik fel, hogy én nem vagyok ott, hiszen amikor elalszik, még ottvagyok, és mire felébred, már szintén otthon vagyok.
2008. júl. 2. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet tőle semmi baja. Hisz van, aki vigyáz rá. Pláne, hogy fel sem tűnik neki, hogy elmész. Ne aggódj! És sok sikert a kapcsolathoz!
2008. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy, nem lesz semmi baja! Anyukád biztos nagyon vigyáz rá és végülis észre sem veszi, szóval ne aggódj!!! Különben meg biztos jobb a babának is ha a mama kikapcsolódik néha és így több türelme van és jobbkedvű. Sok sikert! :)
2008. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Anyukád nem idegen a picinek, abból sincs baj, ha megébred, és ő foglalkozik vele, ő altatja vissza. Az viszont fontos a picinek is, hogy te kiegyensúlyozott legyél, ne legyen lelkiismeretfurdalásod, hogy néha nem vagy mellette, míg alszik.
2008. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jólesett, hogy ezt írtátok :))))
2008. júl. 2. 20:00
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha alszik, nem szopik, és anyukáddal is megnyugszik, ha esetleg felébred, akkor miért ne mehetnél el?

Neked is jogod, sőt szükséged van kikapcsolódásra, és figyelemre méltó, ha egy férfi úgyis akar téged, hogy pici babád van. Kevés az ilyen.

Szóval bűntudat nélkül menj nyugodtan:-)

2008. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
Önző vagy. És becsapod a gyereked.
2008. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért vagyok önző? Azért, mert azt szeretném, ha lenne egy valamire való apja is, ha már a vér szerinti le se sz*rja? És mivel csapom be???
2008. júl. 3. 07:45
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Az "önző" dumásnak üzenem, hogy egy köcsög! Nekem van férjem de egyetértek a többiekkel, akik azt írták, hogy nyugodtan kapcsolódj ki! A parasztokkal nem kell foglalkozni! Éld az életedet, hisz a baba miatt nem kell feláldozni teljesen magadat. Légy boldog és találd meg az igaz társadat!
2008. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

Köcsög... :D Micsoda szókincs. Magyarázzátok magatoknak a bizonyítványotokat, buta libák. Aztán sírtok, hogy az aranyos kis gyerekeitekből milyen bunkó tinik, meg felnőttek lettek.

Az a paraszt, meg köcsög, aki megmondja a frankót és nem nyal. Szép. Minek kérdezel, ha nem vagy biztos magadban? Azért, mert megerősítést vársz az önzőségedhez. Ennyire egyszerű.

2008. júl. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Magyarázd már meg nekem, hogy miért vagyok önző! A kérdést azért tettem fel, mert érdekelt, hogy vajon a babámnak lehet-e attól baja, hogy amikor ő alszik, akkor én nem vagyok otthon. Tehát hogy ő ebből mit érzékel.

Amúgy, kedves tökéletes asszonyság, érdekelne, hogy te mit csinálnál, ha egyedül maradnál terhesen. Talán ülnél otthon és várnád, hogy majd bekopogtat a lovag fehér lovon? Olyan rossz vagyok én azért, mert szeretném, ha lenne egy apa is a fiam mellett? Vagy azért, mert gyerekem van, már nem is gondolhatok magamra? Te fogsz majd csodálkozni, hogy a gyereked majd harminc évesen sem tud semmit megoldani nélküled és egy cseppnyi önállóság sem lesz benne.

2008. júl. 4. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!