Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlacot de hogyan?

Sinlacot de hogyan?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos a kisfiam, tápszeres. Este már annyira el tud fáradni szegénykém, hogy nem túl sok tápszert tud meginni, így viszont éhes marad, ébredezik éjjel. Ezért írta fel a doki a Sinlacot, hogy ezzel dúsíthatom a tápot, és akkor kisebb mennyiségű tápszerrel is talán tovább fog aludni.


Csak azt nem tudom, milyen arányban kell keverni? Mondjuk induljunk ki abból hogy 120-150 ml tápszert enne egyébként a babám? Akkor tápszert ne is keverjek egyáltlán, csak Sinlacot? Doki erről nem mondott semmit, csak egy tájékoztatót adott, de nekem az nem egyértelmű, érdekelne ti hogy csináljátok.


Köszönöm!!!!


2013. szept. 11. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy csinálom a kisfiamnak, hogy 150 mili vízhez rakok 4 kanál tápszert és 3-3 és fél kanál Sinemilt (tápszeres kanálra gondolok).

120 mili vízhez 3 kanál táp 2 és fél Sinemil. Igaz én a bukás miatt sűrítettem neki, már nem hiszem, hogy szükség lenne rá, mert 1 éves, de így szokta meg, meg se issza már a tápszert máshogy. Így még pont ki tudja szívni a Tommee Tippes cumisüvegből.

2013. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!