Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Október közepén/végén születen...

Október közepén/végén születendő babának érdemes még átmeneti, vékonyabb overált venni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán jó már a vastagabb is.
2013. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam. De csak azért, hogy ne kelljen kettőt venni.
2013. szept. 19. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy néz ki hogy október végén 25 fok lesz, úgyhogy szerintem nyugodtan vegyél vastagat. Ha még nem lesznek mínuszok akkor simán ráadod egy rugira, ha hidegebb lesz akkor meg jobban aláöltözteted.
2013. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fel tudod öltöztetni ruhácskába úgy, hogy ne fázzon szerintem. inkább réteges a jó változékony ősz idejére.

pl. harisnya + kisnadrág, body + , felső / kiskabát + sétához takaró - ha érzed, hogy ez túlzás, akkor a babakocsiban/autóban meg lehámozhatod a felső réteget róla :)

2013. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeptember végi volt a fiam, volt egy vastag, meg egy brutálvastag (A tescos vastag, bélelt mikroplüss) overálja. Bőven elvoltunk ezzel a kettővel :)
2013. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra is gondolj, hogy a babákat az első 1-2 hónapban elég vastagon kell felöltöztetni, mert még nem tudják a saját testhőjüket szabályozni. Nekem májusi volt a babám, de mi fűtöttünk, szobát 20 fokra kb és a babán is volt 2 réteg ruha + takaró. Szóval vékony overált semmiképp se vegyél. Inkább jó vastagat és alá nem kell majd egy halom réteget a babára feladni, kényelmesebben alszik ő is ha mezitláb lehet az overálban.
2013. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!