Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar a 9 hónapos...

Miért nem akar a 9 hónapos kislányom a kiságyban aludni?

Figyelt kérdés
Eddig ezzel nem volt semmi baj, de az utolsó pár nappban nem akar. Eddig ha ugy volt egy picit ringattam a kezembe amig "bekómázik" letettem és aludt is. Most hiába alszik el a kezemben (mert azt is próbáltam) akkor sem. Ha mellettünk van az ágyon akkor meg alszik. Miért nem akar a kiságyban aludni? (GYED-en lévő apuka. )
2009. nov. 5. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

mert szüksége van rátok- ez egy ilyen időszak, majd elmúlik

nálunk a babaszobában van egy 2 személyes ágy ilyen esetekre, és nem a hálószoba romantikája csorbul ha együtt is alszunk

szóval türelem, a hiba nem az ön készülékében van:)

2009. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.A kiságyat akkor ne is próbáljam napközben?Mert ha a nagyágyon hagyom akkor félek,hogy lefordul,mert már nagyon ficánka.Kúszik-mászik feláll meg minden és nem tudok eléggé figyelni rá,mert közben csinálom a "házi feladatot".
2009. nov. 5. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!