Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok éjszakára 20 fokos...

Mit adtok éjszakára 20 fokos lakásban egy másfél éves gyerekre? Hálózsák? Vastag?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves a kislányom, 20 fok van bent éjszaka a szobában (egyébként éjszakára pont ideális). Én bodyt adok rá és pizsit, zoknit a lábára, vagy body és fölé olyan rugi aminek nincs lábfeje (a lábfejeset már 6 hónapos kora óta nem viseli el). A hálózsák nálunk szintén kilőve, pici korában sem szerette. Mondjuk ő elég izzadós, nem szereti ha túl be van öltöztetve!
2013. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 23 fok van, de pizsamában és átmeneti (nem téli, de azért vastag) hálózsákban alszik a 15 hónapos fiam. Tökéletes így, nem izzad, nem is fázik. 20 fokban én már vastag hálózsákot adnék rá.
2013. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk éjszaka soha nem volt 18 foknál több, mindegyik gyerek kiskorában hálózsákban aludt. Nem volt nagyon vastag anyagból. Soha nem fáztak meg.
2013. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Body, pizsirugi, paplan, arra pokróc. A mi életünkből valahogy kimaradt a hálózsák.
2013. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mikortol használnátok takarót,párnát?vajon mikor nem rugják le magukról?
2013. szept. 20. 09:04
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Mióta megszületett a lányom azóta használok neki takarót. Mostanában már nem nagyon rúgja le magáról!
2013. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én még sokáig nem takarót fogok használni, mert a fiam éjjel vándorol az ágyban, kb. 5 percig lenne rajta a takaró. Amíg nem takarózik be ha fázik, addig marad a hálózsák. Párnát sem tervezem még jó ideig, szintén nem lenne nálunk semmi értelme.
2013. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 hónapos kisfiam body+pizsamanadrág+zokniban alszik,már nem viseli el a lábfejes rugit és a hálózsákot sem sajnos pedig a takarót hamar lerúgja és sokat fészkelődik álmában, most az vált be hogy egy rendes nagyméretű polár pléddel takarom be mikor elaludt és az alól nem igazán tud kimászni és még meleg és könnyű is.Nálunk is 20 fok van éjszaka.
2013. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!