Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nyolc hónapos babának,...

Egy nyolc hónapos babának, illetve egy 21 hónapos kisgyereknek milyen immunerősítőt lehet adni?

Figyelt kérdés
A reklámban láttam ezt a multi tabs immuno kids-et, de azt csak 4 éves kortól lehet adni. Szeretném viszont valamivel erősíteni a gyermekeim immunrendszerét, mert elég rendszeresek a felsőlégúti megbetegedések, ráadásul félünk ettől az új influenzától is, ugyanakkor nem szeretnénk beadatni az oltást, ráadásul a 8 hós babámnak nem is adathatnánk be.
2009. nov. 6. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a cebiont használjuk.
2009. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Homeopátiás bogyó- Echinacea immunerősítő 0-100 éves korig, nincs mellékhatása. Egy hétig napi 2X5 golyócska majd egy hét szünet, utána lehet szedni így folyamatosan
2009. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csipkebogyó teát már a kisebbik is ihat. Immunerősítő és C-vitamin forrás. Az a lányeg, hogy egy éjszakán át ázzon és ne forrald. Én a Herbaria filterest használom, minden nap megiszunk egyet-egyet én(31 hetes km) és a 2,5 éves lányom is.

Én még a propolisz cseppet is használom, napi 15 csepp megelőzésre. A lányom akkor kapja, ha beteg, mert elég rossz íze van. A 21 hónapos már szerintem kaphatja, az adagolás úgy van, hogy ahány kiló, annyi csepp egy nap, de több részletben elosztva. Pl ha 12 kg, akkor 3X4 csepp kocka cukorra, vagy egy kanál mézre. DE ez a max adag, megelőzésre elég kevesebb is.

2009. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi cebiont szedünk, és influenza megelőzésre homeopátiás bogyókat (nagyobb gyerekem is minden évben szedte), most a pici is kapja már 2 hónaposan :Oscilococcinum - heti egy pellett kell megelőzésre. (finom cukros íze is van ráadásul, mindkét gyermek szereti is, nem is szabad elöl hagyni)
2009. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Irány a gyógyszertár :-)
2009. nov. 7. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!