Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért piros a 4hós kislányom...

Miért piros a 4hós kislányom arca? SOS!

Figyelt kérdés
kb 4 napja ilyen.ma nem voltunk kint,nem hiszem h a szél/hideg,nincs új kaja/csak tápos baba,szal nem hiszem h ennivaló miatt,se új mosószer.Láz nincs,hőemelkdeés se.szabályos,nem foltokban ,amolyan "pirospozsgás".kedve,étvágy okés.Ugye nem beteg?:(((aggódom nagyon!21éves anyuka,és köszi a válaszokat!

2013. okt. 9. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szél fújja ki,lányomnak is ilyen kb 1-1,5 hete és mi sokat voltunk úton is. Én nem aggódok ezen,pedig az enyémnek étvágya se sok mostanában,bár fogzik meg picit náthás is,meg lehet a torka is fáj.De nem lázas meg semmi.Ha jól érzi magát ne aggódj,nincs baja.
2013. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)hát mi csak tnap plusz tnapelőtt vtunk kint,de nem soká,kb.1órát csak és nem volt nagy szél,csak szellő...:(
2013. okt. 9. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem meleg csak a piros rész? A nagylányomnak napokig forró volt a pofija, amikor a foga jött. Tudom, hogy 4 hós, de sose lehet tudni, az enyém 5 hónaposan kezdte a fogzást.

Száraz a bőre? Lehet, hogy vmilyen vegyszerre (mosakodó szer, mosószer, öblítő, akkor is lehet, ha nem váltottál!) érzékeny. Ha nagyon aggódsz, akkor vidd el a dokihoz, hátha ő ránézésre megmondja, hogy i a gond, ha van egyáltalán.

2013. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hogy mi a gond...

Bocsi

2013. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szió:)de meleg neki...lehet doki lesz,csakhát tudod nincs autó,ebben a cudar időben meg buszozni vele:((
2013. okt. 9. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Új játék? Mi is így jártunk, mert elfelejtettem kimosni egy új kis ruha anyagú könyvecskét és kipirosodott a pofikája. Kb 4 nap volt mire rájöttem mi lehetett és kamillás langyos vízzel törölgettem és elmúlt.
2013. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huhhh az nem viszont lehet kidörzsöli a kis kesztyűjével:-)
2013. okt. 9. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!