Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ilyen merev a babám...

Mitől ilyen merev a babám test tartása alkalmanként szinte le fordul a vállamról annyira hátra feszíti a fejét és lábát és közben sír?

Figyelt kérdés

19 napos,nem éhes, pedig csak olyankor szokta így csinálni, fél órája etettem, nem szomjas be veszi a szájába de nyomja is ki a szájából.

Ragad le a szeme az álmosságtól , de nem alszik.

Kis ágyban nem hajlandó elaludni, ki köpi 20-30 másodpercenként a cumit aztán követeli vissza.

Nem tarthatom egész nap a vállamon mert neki csak úgy jó.

össze vissza kapálózik és mereven tartsa magát.

Nem kakis.

Mi lehet a baj?



2013. okt. 14. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
hasfájás?
2013. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a befeszített tartás, tipikus hasfájós testtartás. Minden gyerkőcnek más használ, "tigris a fán póz", hason fekvés, infacol és társai. Próbáld meg Nektek melyik válik be. Nálunk a kendő és az infacol segített anno.
2013. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elaludt a vállamon az elébb,betettem a kiságyba, kimentem végre wc re 2 percre de már mire jövök vissza már fenn van és sír.

Megérezte hogy már nincs kézbe.

Most megint kézben van, de képes lenne ki nyomni magát a kezemből lök-tol el magától.

A másik pillanatban mintha el vágták volna , most csukja a szemét és nyugton van, de amint leteszem fel fog ébredni.

Csak nem hasfájás lehet ha ilyen hamar el tud szunyálni.

Ha hasfájás is akkor mégis mitől fájhat a hasa?

2013. okt. 14. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok levegőt nyel szopi közben.nem jo a tàpszer neki amit kap.sok minden lehet.Infacol cseppek èdeskömèny tea segithet..meg hàt 19 napos neki mèg nagy szüksège van anya közelsègère...esetleg hordozd
2013. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy a tápszer már probléma lenne, azt már lecseréltük egy jobbra , én nem tudom eldönteni hogy amikor így csinál akkor éhes e vagy csak fáj a hasa.

Onnan tudom hogy jó a tápszer mert mivel nem akartam hogy kárba vesszen a felbontott csomag és nem voltam biztos benne hogy a tápszertől nyűgös e és felváltva adtam neki a 2 fajtát.

Kipróbáltuk az új tápszert hip-hop bealudt tőle, nyugodt volt az azelőtiekhez képest mint akinek altatót adtak be.

Aztán következő etetésnél az előző tápszerből adtam neki, és amint megitta elkezdett sírni mint aki még éhes ,egyből adtam neki espumazint rá 1 órára hatott onanntól kezdve az új tápszert kapja ami dupla annyiba kerül.

Amit nem bánok ha beválik.

Ettől nincsen szorulása se.Mostanra ment ki a beleiből az előző tápszer.

2013. okt. 14. 15:38
 6/6 _Digital_ válasza:

Kedves Kérdező!

Igaz, hogy nem mai már a kérdés, de érdeklődnék mi lett a dolog vége. Sajnos nálunk is ez a helyzet...

2017. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!