Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális vagyok? Megdobáltam...

Normális vagyok? Megdobáltam a family frost-os kocsit.

Figyelt kérdés
Már kértem tőle, hogy ne a házunk közelében nyomja meg a zenét. Éjjel semmit sem aludtunk a babámmal. Jött, majdnem előttünk zenélt, a gyerek felkelt. Egy fakanalat kihajítottam rá az ablakból. Azt mondta, feljelent...
2009. nov. 13. 15:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
79%
:)
2009. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi:Érthető ha tiszta ideg vagy,de azért jó,hogy nem a kés akadt a kezedbe:-)Ne aggódj,szerintem nem fog-az azért nem megy olyan könnyen,nem fog vele foglalkozni,de szerintem ezután még jobban hallgathatod a zenélését.
2009. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
74%
Aki itt jár normális,mert szóltunk neki és nem is zenél közvetlen előttünk.Próbáld meg felhívni a céget.
2009. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
79%

Valóban, ha fáradtak vagyunk, minden ilyen jellegű baj nagyon idegesítő. Nálunk is hol pék, hol gázos, aztán tápos, majd a kutyák...

Nem hiszem, hogy feljelent.

2009. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
74%
baj helyett zaj:)
2009. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
68%

Sztem normális vagy, és aranyos:D Nekem tetszik az ilyen hozzáállás, én sajna nyuszi vagyok, utána pedig napokig rágódok, h mit kellett volna beszólni pl egy szemétkedő szomszédnak:D

Feljelent? Miért, mert életveszélyesen megfenyegetted egy fakanállal?:D:D

Nagyon jó kedvem lett, ne rágódj ezen, kijött belőled az ős-anya-állat:D

2009. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos a k.cs.gökkel nem lehet mit csinálni :-( teljesen megértelek.

Én egyszer egy pizzafutárt küldtem el az anyjába, mert a szomszédnak hozott pizzát és a csengő használata helyett kb. 5-ször dudált. Még neki állt feljebb, hogy én miért szólok?! Én betelefonáltam a munkahelyére, hogy ugyan kérjék már meg, hogy inkább csengessen legközelebb :-)))

2009. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem menj be az önkormányzathoz és tegyél panaszt. Valamit mondaniuk kell rá.
2009. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
80%
hát ez aranyos.jót mosolyogtam a kommandós anyukán.sajnos nem tudunk minden zajt kiiktatni a babák életéből,de én is voltam már úgy,hogy felébresztette egy ilyen zenélő autó,és azt hittem megölöm.felénk 3 ilyen fagyis autó jár+egy tápos,+egy gázos és mind énekel,mind dudál,mind zenél,van amelyik fél 8 tán jön.őrület.de hála megszokja,csak akkor ébred fel rá,ha éberen alszik,vagy ébredőbe volt.
2009. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
73%
Hát amennyit éjszaka aludtam lehet,hogy én is megdobálom.Egyébként szerintem is normális vagy.Ha meg ilyenért feljelent,dobáld meg habverővel is:)Hátha tanul belőle:D
2009. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!