Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A BCG oltás begyulladt,...

A BCG oltás begyulladt, gennyedzik. Mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés
Szerintem fáj a babának.
2009. nov. 14. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem begyulladt, hanem kifakadt. nem kell vele csinálni semmit, ha jól tudom.
2009. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél vele!Akkor j ha kifakad, mert akkor dolgozza ki a baba szervezete!Steril gézlapot tehetsz a bodyja újába oda ahol gennyedzik neki, és sűrűn cseréld, hogy ne száradjon bele neki!
2009. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez így igaz, és nem fáj neki, hidd el.kb. Fél éves koráig még ki fog fakadni egy párszor.
2009. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! a legfontosabb, hogy a kérdésedre is választ kapj!

Kifakadt nem begyulladt, igy van ahogy itt már irták a válaszolók, és a legfontosabb hogy nem érje víz, és ha van rajtad seb vagy aki a babával foglalkozik akkor ne érjen a sebhez mert ugyan olyan hatást válthat ki mint a babán!

És le kell fedni gézlappal!

Üdv egy 15 hós baba anyukája

2009. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És ha beleragad a géz?

Abból gondoltam, hogy begyulladt, hogy kb. 1 centi átmérőjű körben (körülötte) piros, be van dagadva.

2009. nov. 14. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi baja, ha víz éri, csak ne kenegesd, ne tegyél rá semmit! De a legjobb szerintem, ha felhívod az orvosod és elmondod neki, milyen is, ő válaszol rá, és benne talán meg is bízhatsz.
2009. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamé is begyulladt, nagyon csúnya volt. Gennyedzett és vérzett is. Rendszeresen mutattuk az orvosnak. Semmiképp ne ragaszd le!!! Mi megtettük és nagyon büdős lett. Tényle az a lényeg, hogy tudjon szellőzni.
2009. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!