Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hetes a babám és ma megjött...

13 hetes a babám és ma megjött. Használhatok már tampont? A másik kérdés meg a babám elég nyugtalanul eszik, rángatja a fejét, kiköpi a cicit, jár keze lába.

Figyelt kérdés
Lehet ez a mensitől? ez már igy is marad? vagy ha elmúlik akkor már megnyugszik? Más lehet a tej íze?
2009. nov. 16. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Voltál 6 hetes kontrollon a nőgyógyásznál?

Mert ha ott mindwent rendben találta akkor használhatsz. Én amikor voltam ezen a kontrollon (7 hetesen mentem),akkor direkt rákérdeztem erre,és azt mondta hogy nyugodtan használhatok tampont (de még biztos soká lesz rá szükségem).Hát egy hónap múlva megjött.

2009. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy az első alkalommal ne használjak tampont, mert "ürül" a szervezet, inkább betétet. Így is tettem. A babád lehet hogy érzi a dolgot, esetleg változott a tejed íze, ezért csinálhatja. Nekem nem fogadta el utána, így tápszert kellett neki adnom. Barátnőméknél észre sem vette a baba, ugyanúgy szopizott tovább.
2009. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés után 12 héttel jött meg, és szoptatok! Kb 3 hónapig ilyenkor kevesebbet evett, és "tornázott" a mellemen! Állítólag a tejmennyiség is apadhat ezért ittam szoptatós teát is! Viszont az utóbbi időben már nincs ez a probléma! Tampont viszont én még nem merek használni, mert a gátvédelem ellenére repedtem!
2009. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2009. nov. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!