Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett valaki Baby Merc AGAT...

Vett valaki Baby Merc AGAT Lux babakocsit?

Figyelt kérdés

Csak interneten lehet megrendelni vagy boltokban is lehet kapni? Ha igen hol?

www.vatera.com/uj_baby_merc_agat_lux_garnitura_hihetetlen_aron_156128893. html


Nagyon megtetszett a kocsi, külsőleg is, az ára is, meg, hogy ennyi minden van hozzá, csak szeretném mielőtt megrendelem személyesen is megnézni!


2009. nov. 18. 07:16
 1/7 A kérdező kommentje:
2009. nov. 18. 07:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyet akartam venni. Szimpatikus az ára. Viszont egy kicsit gagyinak tűnik az anyaga. Nem nem mertem megrendelni. Szívesen megnéztem volna élőben, de nem láttam sehol ilyet.

38+3km

2009. nov. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez koppintvány, de ez nem lenne önmagában baj. Én sem látom jónak sem az anyagát, sem a szerkezetét. Attól, hogy beleírják a nevébe, hogy lux... szóval én keresnék olyat, ami már másnak bevált. Ja, és az is jó fogás, hogy fotózkodjunk kismamával, úgy eladhatóbb.
2009. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről a fajtáról még nem hallottam,de több ismerősöm is esküszik a lengyel babakocsikra.Szerintem egészen jónak tűnik,de tényleg valahol próbáld meg megnézni élőben.
2009. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! A párom is gagyinak tartja, ezért szerettem volna megnézni élőben!

Látatlanba még soha nem rendeltem és nem is fogok!

2009. nov. 18. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem ilyen volt...2-3 hónapig használtam,aztán eladtam.Nagyon nehéz.Szerintem az anyagával semmi baj nincs,vastag,strapabíró,nagyon jól téliesíthető.De...a kerekei........pffff.Nagyon sz@rok!Nekem bolygósítható volt és patkáról nem lehetett le tolni mert a kerekek "nyiklettek" össze vissza.Úgy kellett leemelnem,na most így hogyan lehet sétálni???Nem vagyok én súlyemelő!!!:)))
2009. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is majdnem ezt a kocsit vettem meg,de én sem mertem látatlanba megrendelni.De találtam egy sokkal jobbat.Jamper Jetix.Megvagyok vele elégedve,sokkal többet tud,mint pl.a Pierre cardin.Nekem az a gagyi ehhez képest.
2009. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!