Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mondta ki gyermeketek...

Mikor mondta ki gyermeketek először, hogy anya? És mikre mit mond? És mikor kezdett több szót használni egyszerre?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 15 hós lesz, de anya helyett "bábá"-t mond, egyébként a férjemnek is, meg szinte mindenre, csak az autó "bru", a kutya "vau", a hoppá az "páááá", labda az "laba" szita "tita".
2009. nov. 18. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia, enyém 11,5 hónapos lesz nemsokára, 3 szót mond: áppá (apa), áp (lámpa) és vau (kutya), persze nem tisztán, de mivel rájuk mutat, és rájuk néz, miközben mondja, így biztos hogy azt mondja :) az apa az egyértelmű. Ezt egész nap hajtogatja... :) Anya még odébb lesz, de már úgy várom :)
2009. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én babám 11,5 hós, ezeket mondja, amik szerintem tudatosak már: apa, hoppáá, baba, pápá.

Anya még nem volt :( :(

2009. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16 hos lany baba, gyere, pa-pa, didi ennyit mond plussz par allathang.
2009. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

15 hónapos a lányom:

ápá (apa),ágyá (anya), tita(cica), giga(csiga),vava(kutya)baba,mama.ennyi a repertoár:)

2009. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

14 hónapos kislányom már kitudja mondani hogy Dezoxiribonukleinsav ;)


Amúgy a következőket: ápá(apa) Áná (anya), oci(kocsi) Uta(kutya) áki(taki=takaró)

2009. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18 hós kislány: apa (appa, ápümm), papa (papa, pap), mama (mamam), baba, anya (nyanya, aja). Mást még nem mond.
2009. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisbabám, elég hamar elkezdett beszélni.

Most 9 hónapos de már 6-7 hónapos korában mondta: anyanyanyaa, babababa, apapa, mamamam meg ilyenek. Most meg már tudatosan mondja 8 honapos korától, hogy: anya, apa, apu, pápá, pá, mama, háp-háp, ne, nem

:)

2009. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, Üdv. mindenkinek! Jó babázást:)
2009. nov. 18. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Na ja, az utolsó egy kicsit erősen túloz, de nem baj, itt minden belefér :))
2009. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos, én nem túlzom egyáltalán, már neharagúdj!

Az én babám nagyon ügyes és okos is!

Nagyon örülök, hogy kimondja a szavakat! Lehet ritka, de ez nem jelenti azt, hogy nem tudja kimndani.

Nem leszólás miatt de ez így van! :)))

2009. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!