Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire rendeztétek át a...

Mennyire rendeztétek át a lakást a mászó apróság miatt?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok pl. a virágokkal?
2009. nov. 19. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden ami fontos Nekünk és a törhető babára nézve veszélyes tárgyakat valamint a virágokat felraktuk hogy ne érje el. egy pár ajtót nyitva hagytunk pakolászásra atöbbit lezártuk. butort nagyobb dolgokat nem tologattunk.
2009. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt az elvet vallom,hogy nem pakolom át a lakást ő miatta.Tanulja meg,hogy van amihez nem szabad nyúlni.Persze mérgező dolgokat elpakolok,konnektorba pedig dugót teszek,de pl. törékeny dolgot nem pakolok el,max összetöri,de amúgy is mindig szem előtt van ha játszik.Miatta nem borul feje tetejére a ház,meg kell tanulnia mi az ami számára veszélyes,vagy vigyázni kell á,tabu.
2009. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem rendeztem át semmit. Már tudja mi az hogy nem szabad. Ha hallja már is befejezi azt amit épp elkezdett. Most 10 hónapos. Úgy gondolom, ha most tanulja meg akkor később nem lesz ebből gond.
2009. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2009. nov. 20. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!