Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ellenzitek, ha valaki egy...

Ellenzitek, ha valaki egy ágyban alszik a babájával?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos és velünk alszik az éjszaka egy nagyobb részében. Nem tudom átszoktatni a saját szobájába, ágyába. Ott sajnos felébred egy óra múlva.
2009. nov. 20. 21:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
szia nem is kellene átszoktatni csak az áágyát vigyétek át a ti szobátokba mi a három kislányunkkal egy szobában alszunk
2009. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Én azt gondolom, hogy mindenki döntse el maga, hogy neki meg a gyerekének mi a jó.Én is külön szobába tettem 5 hónaposan,most 8 hónapos és nagyon rosszul alszik a foga miatt,ezért a legtöbbször magam mellé viszem.Megpróbáltam, hogy hagyom a kiságyba,de és most lepontozhatnak,nem tudok vagyis nincs erőm akár 10 percenként felkelni és megnyugtatni.Sokat vagyok egyedül vele és több türelmem van hozzá ha alszom az éjjel.
2009. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked és a kicsinek igy a jó, akkor nincs mit ezen ellenezni. Ha téged nem zavar éjjel és őt sem a te mozgásod, pihentek vagytok,akkor még ugyis igy marad egy ideig. Jobb,mint óránként ugrani a síró babához. Ettől függetlenül én az ágyában altattam mindig is, és szeret ott aludni. Volt olyan éjszaka,mikor annyira vágytam rá,hogy vele aludjak,halljam a szuszogását a fejemnél,de nem bírt elaludni mellettem,betettem az ágyába,sóhajtott egyet és aludt:)
2009. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Ez elég nagy baj!nem szabad kényesztetni!
2009. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Lehet önző vagyok,de imádok vele aludni.Imádom a kis szuszogását.
2009. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ztartom helyesnek,mert egyikünk sem tud így nyugodtan aludni és nem is higiénikus.Pici korában mellettünk volt a kiságya,és nem volt gond felkelni hozzá.Ha már nagyobb,akkor azért sem jó,mert egy gyerek sokat forog,és sem ő sem mi nem tudtunk aludni egymástól.Reggel vettem magamhoz inkább,mielőtt felkeltünk.Ez a szokásuk még 4-5 évesen is megmaradt.
2009. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem szabad kényeztetni,a mi gyerekünk hagy szeressük már szerintem.Amúgy nagyon jó velük aludni,csak kellően nagy ágy kell hozzá ennyi.
2009. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy !Ez mindenkinek a saját joga.Én a3 gyerkőmböl egyiket sem szokattam oda mert én nem tudok úgy igazán mélyen aludni. Az első évben amúgy is éberen alszunk,a kicsi minden rezzenésére felébredünk.Hát még ha ott aludna közöttünk!Semit nem tudnék aludni éjjel napközben meg nem bírnék ébren maradni.De csak gondolj bele nyáron a nagy melegek idején.A kicsi ott fexik köztetek,két oldalrol két felnőtt ontja rá a teste melegét+a szobahőmérséklet. a gyerekre szegény hőgutát kap.De persze sokan szokatják oda a gyerkőjüket és azok is felnőnek mint a többi. Ez tényleg egyéni elbírálást igényel szerintem.
2009. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha neked és a babádnak jó, akkor aludjon veled. Így te is és ő is kipihenitek magatokat. Azt egyáltalán nem értem, hogy miért nem higiénikus együtt aludni egy babával és miért kellene annak lennie? Az én kislányom 14 hónapos és esténként a kiságyába teszem le aludni, de mivel éjjel többször is felébred, magam mellé szoktam venni..ott aztán nyugodtan alszik tovább. Én is kialszom magam és ő is.
2009. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Az az igazság, hogy jobb lenne, ha a sajátjában aludna, de nincs mit tenni.

Mesg sokszor nincs is keven éjszaka altatgatni.

Lefektetjük, 11-12-ig alszik is a helyén.

Akkor megszoptatom, aztán, vagy visszarakom és ha szerencsénk van visszaalszik(ez a ritkább), vagy kezdődik a mizéria.

Fiam iskolás, neki aludnia kell ,nem hagyhatom akicsit, hogy bőgjön, mert ha a helyén akarom visszaaltatni, akkor az van.

5 hónapos koráig átaludta az éjszakát a helyén, most 8 hónapos és többször kel.

2009. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!