Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyre rosszabb az alvása?

Eszo kérdése:

Egyre rosszabb az alvása?

Figyelt kérdés

10.-én lesz 1 éves a kislányom..de egy borzalom amit művel éjjelente..

tudom én,hogy fogzás,meg szeparációs szorongás..de az hogy legtöbbször óránként kel...már nem bírom!!

este 10 előtt nem alszik el..jó esetben éjfélig alszik, onnantól már óránként felsír és kel..csak cicizés után bír visszaaludni..az minimum negyed óra..onnantól megint egy óra múlva kel..

mit tehetnék?

fogát kenem 100féle kencével..mindegyik max fél órát hat..

használtam sedatif pc-t is,de nagyon az sem használt..nurofen kúptól sem alszik jobban..

valakinek vmi ötlete???


2013. nov. 28. 13:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez mikortól van így? Ezelőtt jó alvó volt? Volt már, hogy végig aludta az éjszakát? vagy mindig ilyen kis nyugtalan volt?
2013. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Engem is érdekelne, mert az enyém is pontosan ekkora, és pontosan ezt műveli, kivéve, hogy most taknyos-köhög, így még sokkal rosszabb. Alapból 5x kel egy éjjel, fogzás-miegyéb esetén van hogy 20x is... (nem, nekem sincs ötletem, de nagyon kész vagyok már)
2013. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

kb 5 hónapos kora óta van ez..már totál kikészít


ezelőtt kb 3x aludta át az éjszakát 4 hónapos korában..

és a helyzet mindig romlik azóta


most már napközben is egyre nyűgösebb pár napja..igazi is szörnyeteg lett :-))

2013. nov. 28. 13:46
 4/22 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járunk.

11 hónapos a lányom.

Éjjel 10-15x kel,akár fél óránként,csak cicin alszik vissza,de vagy 10 perc után.

Mi is mindent kipróbáltunk:homeos dolgok,gél,ecsetelő,Nurofen,Panadol,Germicid-kúp,séta este kint,bőséges vacsi stb...semmi sem hat.

Orvoshoz is vittem miatta.Annyit mondott,hogy ő ilyen tipus,ez egy ilyen időszak,majd elhagyja.

Közbe én már hulla vagyok,nem birom már. :((

Hátha kapsz itt valami jó tanácsot!

Kitartás nekünk!

2013. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

:-((

hm..szuper..de legalább nem vagyok egyedül..

napközben is rajtam lóg egyfolytában..ha mosogatok öleli a lábam...állandóan ölelget,bújik--ami egyrészt jó ..de nha moccanni se tudok tőle..még pisilésnél is jön utánam a fürdőbe....

nálatok is ez van???

2013. nov. 28. 13:52
 6/22 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Pontosan így van nálunk is!!Ha megyek valahova jön utánam.

Állandóan a lábamat ölelgeti,nem tudok főzni,mosogatni,teregetni.Ha otthagyom,ordít egyből.

Még a wc-re is velem jön.

Imádom hogy bújós,de ez már sok. :D

Az enyém amugy napközben is alig alszik.

A tiétek?

2013. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, sajnos ez teljesen természetes. Nálunk 14 hónaposan kezdett konszolidálódni az éjszaka.

Fogzás, mozgásfejlődés, járni tanulás, szepaszorongás egyszerre, nem egyszerű nekik sem... Kitartást!

2013. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Valsóznű szeparációs szorongás. Este hogyan próbálod lefektetni? Azért lehet egy fül orr gégészetre elvinném, hogy a fülével minden ok e, ha mostanába romlott sokat az alvása. A lányom sose jelezz, hogy fájna nek de amikor az a gyanúm, hogy az lehet, mert látszólag minden ok akkor ki is derül, hogya fülével van a gond.
2013. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát azért napközben szerencsére egyszer alszik,de akkor kb 2 órát..ez a kis pihiidő maradt nekem :-)
2013. nov. 28. 14:04
 10/22 JnéHN ***** válasza:

Az enyém 17 hónapos és születésétől ezt csinálja, csak ő van, hogy 15 percenként kel fel.

Fogzásra nekünk a receptre kapható gyógyszertári érzéstelenítő vált be nagyon. Ezt tudom ajánlani. Fel kell íratni a gyerekorvossal.

Mivel neki már 16 foga van, és még mindig nem alszik ezért rendeltem neki Bach virágterápiás cseppet. Most ezzel kísérletezek. Eddig javuló tendenciát mutat, már csak óránként van fenn.

2013. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!