Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szoktátok beiktatni a...

Mikor szoktátok beiktatni a babátok étrendjébe a baba ivóleveket és hogyan? 6,5 hós babám anyatejes és az ebédet kiváltottuk már főzelékkel de inni még nem kapott ilyesmit. Miben adjátok neki? Cumisüveg? Itatópohár?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én semmiben,mert nem kap(és nem is kapott sosem).Vizet iszi csőrösből és néha teát az enyémől,pohárból.
2009. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én két étkezés között adok neki almalevet,kiskanállal nagyon szépen elfogadja,szebben mint pohárból.

4 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én sem terveztem neki adni de kaptunk ajándékba, sütőtök-alma azt hiszem az íze.


Más mikor adja neki?

2009. nov. 21. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én "főzelékként" adtam Mondjuk krumplihoz és húshoz kevertem belőle,imádja.Meg ha adsz neki tejpépet (mondjuk kiváltasz még 1 étkezést) majd esetleg víz helyett keverheted hozzá.A szavatosságát azért nézd meg ,de ált. 1 évig eltarthatók.
2009. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszi, bár pépet sem kapott még de majd késöbb.:)
2009. nov. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!