Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyeden, gyesen lévő kismamák,...

Gyeden, gyesen lévő kismamák, mit vesztek a párotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék, hogy a gyed,gyesből, milyen ajándékokra lehet kiszorítani. Nagyon nehéz, hogy a fizetés felét, negyedét kapjuk. Hogy csináljátok spóroltok vagy a párotok kisegít?
2009. nov. 21. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Mi van? Kiszorítani? Segít-e a párod?

Egy párkapcsolat közös döntés, közösek az anyagi javak is.Nincs enyém, nincs tiéd.. miénk van.

Innen kezdve minden megbeszélés alapja.

Tök mindegy, hogy dolgozok, gyesen vagy gyeden vagyok, nem befolyásolja, hogy mit fog kapni...

2009. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
nálunk nincs olyan, hogy enyém, tiéd. mindenünk közös. mindketten azt veszünk,amit akarunk. mi így oldjuk meg.
2009. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én felíratos törölközőt veszek majd neki, szeretlek, imádlak stb.
2009. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Én jó alaposan tökönrúgnám a "páromat", ha lenne pofája elnézni, hogy én a Gyesből, Gyedből vagyok kénytelen élni (mivel az ő gyerekét megszültem!!!)... 8-[


Ő meg kényelmesen éldegél a saját fizetéséből?!


Mi az, hogy "kisegít"???... 8-O


Nehogymár "kisegítsen", amikor kutya kötelessége lenne eltartani addig, amíg a közös gyerekeket miatt kénytelen vagy Gyesen, Gyeden lenni!!!


Tudod mit adnék az ilyennek???...

Szétrúgnám a v*alagát!!!!...

2009. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, egyébként nálunk is minden közös. Apa hagy magának költőpénzt, a többit ide adja nekem. Ha kell valami megvesszük.
2009. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
*közös gyereketek
2009. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés írója nem így értette a kisegít szót...

De ha igen, akkor bocsi! :)

Én valami hasznosat szeretnék venni neki. Talán egy strapabíró márkás cipőt kap, mert azokat hamar tönkreteszi a drágám.

2009. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Héééjjj,megjöttek az agresszív anyukák :)...mindegy!

Én valamilyen apróságot,praktikus dolgot szeretnék ajándékozni.Egyébként mindig bajban vagyok,mert általában nincs jó ötletem,na meg mindene megvan,ami szükséges.

Annyiszor hangoztatják az emberek,hogy nem az ajándék értékén van a lényeg,szerintem Te is tudsz valamit keresni,ami passzol a párod személyiségéhez.Igazából nálad jobban senki sem ismeri!:)

Szerintem jó ötlet kicsit sétálni az üzletekben,körülnézni és ott ötleteket gyűjteni.

Üdv!

2009. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok kedves anyukák! Kritikán aluli és felháborító egy pár anyuka válasza, arra nem is reagálok semmit!!! A kedves válaszíróknak köszönöm!

Nos! Mi a férjemmel 2 közös gyermeket nevelünk és közös kasszán vagyunk már 14 éve. Csak megváltozott a helyzet anyagi szempontból a gyed miatt. Ha esetleg valami komolyabb, értékesebb ajándekot szántam a páromnak, akkor már nyáron elkezdtem félre tenni bizonyos összeget és szép kis ajándékot tudtam vásárólni karácsonyra. Nálunk a férjem a kasszás,mert Ő a férfi a háznál,de ez nem jelenti azt, hogy nem ad nekem pénzt. Ha már sok anyuka ilyen pri..ív, akkor ezt csak azért kérdeztem, mert tudom sok olyan család van, ahol mág ajándék sem lessz a fa alatt, hátha jöttek volna jó ötletek. A "párotok kisegít" pedig, azért írtam így, mert mivel én gyeden vagyok és nem úgy jön a pénz, mint gyed elött, hogy napi 6-8000.- ból kellett félre tennem, most átutalással jön a számlára az összeg. Ezért a párom adott 150.000.-, hogy vegyem meg a család ajándékát. Kíváncsi lettem volna, más anyuka hogy oldja meg az ajándékozást. Az ilyen agresszív anyukák, meg tegyék rendbe a házasságukat vagy sex-eljenek többet!! Több kommentárt nem írók.

2009. nov. 21. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!