Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Káros a babyhordozó a babára...

Káros a babyhordozó a babára nézve ha sokat van benne?

Figyelt kérdés
Sokat autózunk most, főleg h jönnek az ünnepek, ajándékokat kell venni stb... Visszük mindig magunkkal a 3,5 hónapos kislányunkat, ugye babyhordozóban. Meg van h a babakocsira is ezt tesszük amikor csak sétálni megyünk, mert a mózesben mindig csak ordít, mert nem lát ki, a babyhordozóban meg szépen elvan, nagyokat alszik benne. Ez mennyire káros neki?
2013. dec. 2. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 1 óránál többet nem ajánlják
2013. dec. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen kérdés van itt, én is utána nézegettem a dolognak mert itthon sokszor abban ringatom vagy este csak abban tud elaludni.Hát a válaszok 50%-ában nem ellenzik a másik 50 %-ában igen.az én tapasztalatom az hogy azért ne aludjon mindig abban de napi 1-2 órát simán benne lehet nem lesz baja tőle.Mondjuk én elég csúnyán szoktam ránézni azokra akik a babakocsiban is görnyesztik vagy ültetik a gyereket mert az már tényleg nem tesz jót neki.Sokkal jobb és kényelmesebb ha fekszik, kinyújtózhat elterülhet.A gerincén sincs akkora terhelés mint a hordozóban.
2013. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk 3 hónapos, ritkán, de ha messzebbre megyünk vásárolni akkor csak a babakocsi vázát visszük és a hordozót rácsatlakoztatjuk, sétálni a rendes mózes résszel használjuk . Én sem szeretem ha sokat ül benne, de 2-2,5 óránál tőbbet nem szokott benne lenni. Van egy babahintánk (óceánvarázs) abban is ül, és sokszor már fél óra múlva mondom a páromnak hogy szedjük ki belőle, mert úgy érzem hogy nem tesz jót a gerincének. Persze ezek a dolgok babáknak vannak kifejlesztve, de attól még nekem is vannak ellenérzéseim.
2013. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne abban sétáltassátok, az már szerintem is káros.
2013. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom h valaszoltatok! Nem lesz konnyu, de muszaly lesz visszaszoktatnom a mozeshez. Szeret nezegetni kozben, es a babyhordoban kilat. De amugy is itt a hideg es a mozes azert sokkal vedettebb. Mostanaban a pihenoszekkel vannak ellenerzeseim h ha abban van sokat, az sem tesz jot neki. De ha abban van akkor tudom vegezni a dolgom.
2013. dec. 2. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!