Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vágjam 2hós kislányom...

Hogy vágjam 2hós kislányom körmét, ha rossz alvó amint hozzáérek felébred? Szoptatáskor pedig összeszorítja kis öklét és nem férek hozzá. Segitségem nincs egyedül kell megoldjam. Van még valaki igy?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
énekelj neki az pár percig leköti, ha nem is tudod levágni az összeset, de 2 adagban lelehet :)
2009. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem alvás közben vágtam/vágom, hanem akikor ébren volt/van.

Most már 8,5 hónaposan kicsit nehezess, két ember kell hozzá, egy aki elvonja figyelmét, és egy aki vágja.

Ha alszik nem fogom megkockáztatni, hogy felébredjen, amikor örülök, hogy végre elaludt.:-))

2009. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyedül nem lehet könnyű:(. Nálunk apa vágja, amíg szopizik.
2009. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köröm vágás nálunk is egy rémálom :( heti 2x kéne a kisfiamnak, de szinte sosem sikerül.... 6 hós, sajtkukac, egyáltalán nem bírja ha lefogják....néha már rettegek amikor tudom, hogy vágni kell, iszonyúan karmol. :( Mindenképp két emberes. :(
2009. nov. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!Az éneklés többszöri nekifutásra sikerült.
2009. nov. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!