Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki nem...

Van itt olyan anyuka aki nem mindennap viszi ki a babáját sétálni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Én csak max 3 szor viszem a hétem, ebben a hidegben nem merem többször, 8 hónapos. Viszont minden nap 1 órát nyitva az ablak, felöltöztetem, és levegőzik.
2013. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan lelkiismeret furdalàsom van miatta... sokszor lusta vagyok kimenni ebben a hidegben...
2013. dec. 15. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok mint a kérdező. 1-2 nap szokott kimaradni sétaügyileg.

Nem érzem,hogy ezzel rosszat tennék neki, hisz ilyenkor többet játszunk vele az apjával, úgyhogy nem hiányolja.

2013. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én se fagyoskodom kint minden nap h sétáljak. Van erkélyünk a lányomat, aki 10 hónapos felöltöztetem overálba bele fektetem a lábzsákba és ki a babakocsiba ott eltologatom amíg el nem alszik és ő jó melegen fel van öltözve mégis jó levegőn alszik így nekem sem kell sétafikálnom mindig kint vele és haladok itthon is a dolgommal. Nekem ez sokkal jobban megfelel mintha kint csavarognánk. Nyáron ugye ez nem jó mert nekünk végig idevág a nap olyankor kibírhatatlan így csak ilyen időkben használhatom ki.
2013. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
csatlakozom. Gyűlölöm a hideget. Ráadásul sokszor a gyerkőcnek sincs kedve menni. Szellőztetünk, és sokat játszunk benn. Kinn nem bírjuk sokáig. Ahogy az utcákat elnézem, mások sem sétálnak már órákat.
2013. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már 3 napja nem voltam kint 8 hónapos babámmal,mert pénteken a fiamnak jött ki az asztmája ilyenkor sehova nem megyünk,mert kettőt lép és megfullad,szigorú pihenés,tegnap meg ma olyan köd és szmog volt,hogy azért,ráadásul mára el kezdett csipásodni a kicsi szeme.Ez a hét pihis volt,nem vittük túlzásba,de egyébként rengeteget vagyunk levegőn,minimum 2 órát naponta,sokat kell gyalogolni az ovihoz,uh nincs lelkiismeret furdalásom,hogy nem mentünk most sokat.
2013. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi sem megyünk ki minden nap.Nem birom a hideget.

Heti 2-3x sétálunk. 11 hónapos a babánk.

2013. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Én minden nap mentem annó a lányommal, hóban, fagyban, sokszor délelőtt és délután is.

Egy picikével annyi időm volt itthon, hogy jó program volt nekiindulni és sétálni, barátnőkkel, anyukákkal összefutni, mozogtam, vittem a kutyámat is, sokszor be be ugrottam ide oda, posta, bolt, stb, szóval mindenki jól járt.

Nem is bírtam volna, ha kimarad egy egy esős napnál több, de esőben is amúgy kutya miatt kenguruban muszáj voltam lemenni egy 10 percre...

Nem bánom, mert annyira jó a levegő a kicsinek és nekem is, na meg mondom, ott mindig akadt valaki, akivel lehetett beszélgetni a parkban. :)


Jah és az okosok szerint az egész picike babákat is ki kell(ene) vinni minden nap a minuszokban, hidegben is, csak megfelelően felöltöztetve, így lesz erős az immunrendszerük. :)

2013. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2013. dec. 15. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam, csak akkor nem vittem délelőtt ki 1-1,5 órára, ha esett vagy program volt (Kerekítő, babaúszás) de ha délutánra javult az idő akkor délután mentünk. Nyáron szintén, este mindig mentünk. Nem bírnám ki, ha neki nem is (tök jól elvolt mindig, főleg most, hogy már megy) de nekem nagyon kell a csavargás és a séta a levegőn.
2013. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!