Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért történik ez? Kedves...

Miért történik ez? Kedves gyakorikérdések.hu oldal látogatók!

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve látogatom ezt az oldalt és sajnos nagyon elszomorít az, amit az utóbbi időben tapasztaltam. Elképesztő, hogy mennyi rosszindulatú, kárörvendő válasz érkezik, az esetlegesen kétségbeesett anyukák, apukák kérdéseire. Szerintem segítenünk kellene egymásnak és biztató válaszokat adni, nem a másikat bántani. Azt hiszem ezen gondolkozzunk el...
2009. nov. 24. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezt tapasztalom. Terhesen még mindenki olyan aranyos volt de amióta megszültünk...
2009. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajna én is tapasztalom ,de az a baj hogy a nők tudnak kötöszködni leginkább egymással!üdv Niki
2009. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én a napokban feltettem egy kérdést etetéssel kapcsolatban, és kaptam olyan bunkó és lenéző választ is, hogy igazán rosszul esett. Már nem is merek kérdezni itt, inkább majd ha megyek a védőnőhöz megkérdezem. Pedig én akiknek eddig írtam választ, olyan normálisan és segítőkészen írtam, és sz@r az, hogy ezt kapom vissza!
2009. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

az a legnagyobb baj, hogy mindenkinek (nekem is!) szent meggyőződésünk, hogy csak a mi igazunk az igaz. Én a magam részéről imádom a "tapasztalatból mondom" kezdetű válaszokat, amikben kiderül, hogy már 2-3hónapos tapasztalata van pl a gyereknevelésben. :))))

pedig jó lenne inkább csak egyszerűen véleményt alkotni és a kérdés feltevőjére bízni a megitéltetést. :)))

2009. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak néhány kérdést tettem fel de meg is bántam.Minenen aggódok,reménykedek benne hogy talán itt majd tud segíteni valaki,aztán épp az ellenkezője történik.Utána már azon is idegeskedek.Még hogy amit máshol nem mertél...!!Már lassan itt sem merem.
2009. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Amit az utolsó irt,azt kell csinálni,fontos kérdéseket ne itt tegyetek fel.egy netes szemestláda az egész.DE..sokszor figyeltem és a nők többsége nem bírja a kritikát,vagy azt ha valaki valamit máshogy képzel,gondol,és ezt meg is írja normálisan,jön rá a válasz,olyan stílusba hogy ihaj,aztán elindul a sárdobálás.szóval nem a válaszadókkal van ám mindig a baj,hanem azokkal a nőkkel akik nem tudják elviselni a normális kritikát.rengeteg ilyet olvastam már,és mondják hogy milyenek a válaszadók,de a kérdés iró aki támad többségében.ezt figyeljétek meg.el kell fogadnunk,ha kérdezünk,kaphatunk nekünk nemtetsző választ is,normális stílusba persze.és persze ott van az alapból bukó,nos neki a férjét kell inkább sajnálni,ő szenved tőle a legtöbbet.
2009. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az lenne a megoldás, hogy csak azok az olvasók válaszoljanak a kérdésekre, akik pozitív hozzáállással,tényleg segíteni akarnak, a kötözködők pedig keressenek valami másik oldalt.
2009. nov. 24. 20:55
 8/22 anonim válasza:
100%
minden témakörben vannak parasztok!néha olvasom a kérdéseket és ki nyílik a bicska a zsebemben néhány embernek a stílusától!
2009. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az emberek többsége bunkó. Egy fórumon tettem fel egy kérdést, amire az volt az első válasz, hogy b.aszd meg, te mekkora marha vagy!


Na most ezek után... Az emberek bunkók, ez a véleményem. Ezért van ez.

2009. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!

Szerintem nem kéne elmenekülni ezért az oldalról, vannak akiknek nem csak játék a válasz adás. És ne felejtsétek a JÓ mindig győzedelmeskedik :)

2009. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!