Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a jó etetőszék?

Milyen a jó etetőszék?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ajanlanak minden felet...meg azt is, amiben a gyermek aludhat...

En azonban azt ajanlom, ne kolts egy fillert sem etetoszekre. Nemcsak a helyet foglalja, de csak takarithatod es takarithatod.....

Ajanlom az olcsobb megoldast es sokkal jobb. Lehet kapni muanyag szekre szerelheto etetoszeket. Racsatolod az ebedloszekre es kesz. Van hozza ugyanugy "talca" akarcsak az etetoszekhez. A lenyeg, hogy minimum 3 pontos legyen a biztonsagi ov. Tehat egy-egy a ket oldalt es egy a lab kozott, hogy amig nem tud biztonsagosan ulni a kicsi, ki ne essen.

A szeket barmikor le tudod csatolni es becsulettel megtakaritani amig az etetoszeknel ez egy igazi tortura.

A masik oldala pedig ahogy az elso mondatomban kezdtem, az etetoszek nem azert van, hogy aludjon benne a kicsi, hanem arra, hogy egyen!

2008. júl. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
mi a Brendonos műanyagtálcás etetőszéket vesszük meg. Kis helyen elfér összecsukva, a tálca mosható, az uláse letörölhető hiszen olyan anyagból van. és könnyű. nem olyan drága, 14.000 ft.
2008. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

14000 rongy és nem drága?? hm...

Első hsz. megoldása jobb, én is így oldottam meg.

2008. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fa etetőszék tetszik olyat is fogunk venni 8ezer a micimackós,asztal+kisszékké alakitható.Testvérem kislánya 7hós korától használja most 2,5éves és még mindig imádja.
2008. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát csajok, mi nekünk muszáj volt megvenni a jó minőségű, párnás, 5pontos, tálcás etetőszéket, mert az én fiam koraszülött lett és elég sokáig nem tartotta magát rendesen. Kész tortúra volt az etetés az olyan etetőszékben, ami nem tartotta oldalról. Így, bár én is elégedett lettem volna a fa+kisasztal megoldással, sajnos kevés volt. Sikerült egy ismerőstől használtan egy Peg Perego etetőszéket venni, 12.000.-ért. Nekem nagyon bevált.
2008. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!