Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ha így adom a fiamnak a...

Jó ha így adom a fiamnak a CEBION-cseppeket? Reggel megcsinálom a teáját és abba teszem bele a 10 cseppet, ezt issza egésznap.

Figyelt kérdés

tehát nem egyszerre issza meg a cseppeket ha nem egésznap elkortyolgatva

vagy inkább adjam neki egyszerre?


2009. nov. 25. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Én reggel kiskanállal adom a vigantol után, 8,5 hónapos.

Kicsit fintorog utána, de eddig még megett.

2009. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En a reggeli tejpepjebe szoktam belerakni. Szerintem jobb lenne, ha egyszerre kapna meg 1 adagban. De ez egy laikus velemeny. Mindenesetre ne forro teaba rakd, max 50-60fokosba, kulonben a C vitamin elvesziti a hatasat.
2009. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem muszáj egyszerre adni. Első kóstoltad már?? Nagyon rossz lehet egy egész kanállal. :S Szerintem jó ahogy adod, én is így adom. Az én fiam 4 hós.

2009. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem meleg teába adom ha nem lehütött tea!

Eddig egyben adtam neki, de elkezdtem vele én is szedni, mert babáám lesz és iszonyat savanyú az íze még akkor is ha teszek a kanálba teát

köszönöm a válaszokat

2009. nov. 25. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
én házi szörpöt keverek be hogy kb egy deci legyen, ebbe megy bele a 10 csepp cebion meg a 10 csepp bérescsepp - igaz, a lányom már 14 hós és vígan megissza egyedül a pohárból.
2009. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17:02

Igen és nem annyira savanyú.

2009. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én simán kanálra csepegtetem és beadom neki. Fintorog mert savanyú de nagyon szereti. Mindig repetázni szeretne.
2009. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!