Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaszoba falát mivel dekorálh...

Babaszoba falát mivel dekorálhatom?

Figyelt kérdés
Kisfiú, de nem syeretném túl fiúsan. Érdekes legyen.
2008. júl. 14. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Már lehet falfestőket fogadni, akik olyan dekorációt csinálnak, amit szeretnél. Amik pl vannak a dokik várótermében, szeritnem gyönyörűek: mesefilmrészletek stb...

Amúgy meg lehet venni képeket, posztereket, figurákat, bármit:-)

2008. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Falfestőket nem szeretnék fogadni, mert nem akarjuk felfordítani a szobát.

Falra ragasztható dolgokat hol lehet vásárolni ha kisvárosban élünk, nem Bp-en?

Köszönöm a gyors választ.

2008. júl. 14. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az alábbi honlapról rendeltem, szerintem postán is elküldik. Nagyon gyönyörű lett a kisbabánk szobája.

cím: [link]

Ezek hungarocelből kézzel készült mesefigurák. Te választod ki hogy miből milyet és mennyit szeretnél. És az árak is elfogadhatóak. A honlapon találsz egy csomó fotót is. Sok sikert és szép babaszobát kívánok: T.

2008. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

www.wallies.hu

Falra ragaszthato, leszedheto dekoracio, gyonyoru!

700 Ft-ert kipostazzak!

2008. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A papírboltokban, dekorboltokban lehet kapni dekorgumi anyagból készült Micimackós figurákat...stb walt disney-s figurákat kb 500 Ft-os áron. Falra, szekrényre ragaszthatóak, éd szintén dekorgumiból te is készíthetsz környezetet azokhoz. Pl.:fű, fa... VAGY: Diavetítő segítségével vetíts ki egy mesefigurát (VUK, KISVAKOND...) és fesd ki, akár temperával, vagy beltéri festékkel, amit szintén nem drágán lehet venni. Ebben tudok segíteni, ha érdekel, írj üzit. Én kifestettem az egész szobát, mesefalak vannak, úgy ahogy az első válaszoló mondta.
2008. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!