Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái!...

Tápszeres babák anyukái! éjszaka, ha felébred babátok megetetitek? Ilyenkor elkezditek forralni a vizet és készítitek el a kaját, mert ugye előre nem lehet megcsinálni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én babóm 6 hónapos,és általában 4körül felkel,de ilyenkor teát adok neki,mert iszik belőle és visszaalszik.

Mennyi idős a baba?

2009. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 3ikrei születtek és nem volt teje két hét után, így tápszert adott. Reggel megcsinált egy "fazékra" valót és azt adta nekik nappal, majd este szintén ennyit csinált, hogy elég legyen éjszakára. Meg lehet csinálni előre, csak azonos hőmérsékleten kell tartani. Vagy fogyasztásin, vagy hűtőben. Egy baba esetében este felforralod a vizet, és ha éjjel enni kér,csak megmelegíted és hozzá teszed a tápszert.
2009. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne előre megcsinálni?

Én este az utolsó etetés után megcsinálok egy adagot és beteszem a hűtőbe. Ha szükség van rá, akkor csak meg kell melegíteni.


De ha Te nem akarsz előre csinálni tápszert, azért vizet forralhatsz előre (csak meg kell melegíteni egy kicsit+ tápszer és már kész is) és akkor addig sem kell várnia a picinek, amíg az felforr és lehül.

Annyi türelmük úgy sincs :) főleg nem éjszaka

2009. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Enyém már 1 éves, éjjel nem eszik. De születése óta tápszer-kiegészítésre szorult, majd 3 hónapos kora végétől teljesen tápszeres lett.


Én este elkészítettem a felforralt lehűtött vízbe a tápszert, és cumisüveggel együtt be a hűtőbe. Mikor felébredt, csak kivettem és megmikróztam... Kizárt, hogy félkómásan tudtam volna tápit csinálni, ráadásul 6 hónapos kora óta mindig kivittem magammal a konyhába éjjel, így csak egyik kezem volt szabad, azzal meg ment a melegítés.

2009. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én babavizet használok.
2009. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Termoszba odakészítem a megfelelő hőmérsékletű vizet, tiszta, száraz cumisüvegekbe a tápszeradagot és éjjel, ha felkel csak felöntöm a meleg vízzel, összekeverem és ehet is a baba. nekem ez a legkényelmesebb, hamar megutáltam a kirohangálást éjjelente, mert a babám ordított, amíg el nem készültem a kajájával.

Egyébként én muszáj vagyok éjjel is megetetni, mert a teát ilyenkor el sem fogadja.

2009. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 hónapos a babám,2 napja ment el a tejem azóta tápszerezem.
2009. nov. 26. 16:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Forralj vizet este. Én úgy csináltam, hogy éjszaka ha felébredt, a forralt vízből melegítettem mikróban annyit amennyi kellett, majd hozzáadtam a tápszert.

Most 4 hónapos, és már 3 hete nem eszik éjszaka, csak akkor kel fel ha szomjas.

2009. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is forralok estére friss vizet, beviszem termoszban, mellé a tápipor, plusz tiszta cumisüveg, ha felébred, fél perc alatt bekeverem és eszünk.
2009. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én este betárazom a hűtőbe,így éjjel csak megmikrózom ha felébred és éhes.
2009. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!