Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák tudtátok?...

Lányos anyukák tudtátok? Segithetek?

Figyelt kérdés
Egyszer itt olvastam,hogy a kislányok,hüvely bemenete "összenőhet"a sok kenőcs miatt.Hát jot nevettem rajta,és igaz.Unokahugommal ez történt.Egy kis hártya képződött rajta,az orvos mondta ma ő volt az 5.aki ezzel a problémával volt.
2009. nov. 26. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos van ilyen, a hugommal is ez tortent, igaz, tobb mint 20 eve. Elvittuk nogyogyaszhoz aki egy picurka metszessel ujra megnyitotta. 6 eves volt akkor, tudomasom szerint sosem volt utana problemaja.
2009. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Hogy kerül oda kenőcs?Én mindig csak kitöröltem és vízzel lemostam fürdéskor.És mindig csak a popsija felé töröltem,az orvos tanácsára.Így a hüvelybe nem kerülhetett fertőzés.
2009. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Igen,én is olvastam,hogy van ilyen..

Én sokszor ellenőrzöm,mikor pelusozom,hogy minden oké-e neki odalent...:)

2009. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Második válaszoló.Nem helytelen törlésről van szó.Bőségesen kenegette.Képzeld én csak egy kicsit teszek a babám popsijára NEM KENEGETEM,éS MÉGIS LÁTOM,HOGY OTT IS KENÖCSŐS LESZ.OKOSKA!!!!
2009. nov. 26. 22:51
 5/15 anonim ***** válasza:
igen, a sógórnőm hívta fel a figyelmemet. Sőt a kisajak felül alapba össze van nőve egy kicsit és mikor nagyobb lesz pontosan nem tudom hány éves akkor fog teljesen szétnyílni. mikor megláttam kicsit össze van nőve a frász kerülgetett. A sógornőm dokija azt mondta az úgy normális
2009. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Pár hónapja én magam is tetem fel itt ilyen kérdést, mert egy doki felhívta erre a problémára a figyelmem.

Visszakeresem a kérdésem...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én tudtam:))


Épp akkor hallottam amikor megtudtuk,hogy lányunk lesz,azért nő össze,mert a kenőcs hámosít és nekik mg olyan érzéken y a bőrük,vagy,nem is tudom,hogy fogalmazzak,hogy megvan:DFejlődő:D szóval ezért.


Csak óvatosan a kis puncikkal csajok:))



Ada és Abigél:))

2009. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, hogy értetlenkedek, de most, hogy zet írtátok, megnéztem a kislányom nuniját és a hüvelybemenetnél neki is van egy kis ilyen bőröcske. Most ez azt jelenti, hogy összenőtt? Vagy az nem ott nő össze? Ez nem csak a szűzhártya? Amúgy 4 éves a kisasszony, eddig én ezt nem is nézegettem, amíg pelusos volt, szépen tisztán tartottuk, sose volt vele gond, most meg ugye "nagylány" és nem nézegetjük. Ha ez összenövés, akkor a gyerekorvosnak kell szólni?
2009. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló:sajnos azt nem tudom megmondani innen,hogy a kislányodnak össze nőtt e a hüvely bemenetele,de azért azt Te sem gondolhatod komolyan,hogy a szűz hártyáját látod?!?!A szűzhártya köztudottan belül van és nem kívül,de szerintem nézesd meg orvossal a kislányod!Reggel gyorsan én is megnézem,mert nem is gondoltam volna,hogy ilyen létezik! :)
2009. nov. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszi az infót! nemsokára megszületik a lányom, eddig fiús anyuka voltam :) és persze eddig a fütyi fel-vagy nem húzogatása volt a fő téma. örülök, hogy megkíméltél egy frászolós agyalástól :)
2009. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!