Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet egy 6 hós baba...

Hogy lehet egy 6 hós baba ennyire erőszakos, és hogyan lehet ezt okosan kezelni, hogy jó úton induljunk el?

Figyelt kérdés

KisLÁNY!!!-om hat hónapos, és már veszekszik. Ez nem vicc,ha nem én írnám nem hinném el. Kiabál,de olyasmi mintha egy oroszlán üvöltene, közben néz rám és csap eggyet a kezével.

Már kiismertem mikor mi a baja, úgyhogy sajnos tudom,hogy ez bizony hiszti. Akaratos, makacs (mint én).


Egyszerűen kiköveteli magának amit akar.


Oké,de hogyan kell ezt kezelni? Kb 2 hete kezdte, és egyre kedz eldurvulni, ezért mostmár kénytelen vagyok tőletek segítséget kérni.

Hogy lehet erről leszoktatni. 6 hós, nem magyarázhatom el neki hoyg ne csinálja, mert még ezt nem érti.

De akkor mit tehetek?


2009. nov. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én egy vizes ronggyal megtörölném az arcát és átmennék a másik szobába.
2009. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd, kislanyom 15 honapos es ugyanez megy honapok ota. O raadasul rangatozik is hozza es ha hagynam, utné a fejemet.

Nem kenyeztettuk el pedig, mikor hiszti van, azert sem kapja meg amit akar es kenytelen magatol abbahagyni egy ido utan. Mas megoldas nem jutott eddig eszembe sajnos. De remelem valakinek van bevalt modszere :(

Hogy mit tehetsz? Semmit, mert nem erti még meg. Itt vagyok en is meglove, egy ilyen kirohanas utan szinte bogni tudnek, hogy mit rontottam el vajon?

2009. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi sem kényeztettük el, és próbálunk nagyon következetesek lenni.

Van kézben is, amirko bújós, de megtanítottuk arra is hogy néha egyedül is kell játszani.

De most ez valami új nekem...és kétségbeestem.

2009. nov. 27. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az en kislanyom 5 es fel hos, o is nemreg kezdte ezt el, foleg mikor oltoztetem setahoz, akkor veszekszik es loki el a kezem. En olyankor mondom neki hogy nana baba, nem szabad, es szerintem erti, mert abba hagyja es nez, okosabbak mint hinnenk.

2009. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kislányom ugyanez. Üvölt, mint akit nyúznak, séta közben is, muszáj kivenni a babakocsiból, mert úgy néznek rám az emberek, mintha én élvezném.

Remélem ez csak életkori sajátosság, és elmúlik, ha mindent úgy csinálunk, mint előtte.

2009. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!