Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom meg van fázva és...

A kislányom meg van fázva és megy a hasa. Láza nincs csak folyik az orra.4 hónapos mit érdemes vele csinálni? Szívom az orrát. Még mit tudnék csinálni h gyorsabban meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el orvos minnél előbb!

A hasmanésre Smecta ez por amit teába v vízbe kell feloldani + normaflora ampulla

Náthára Corizália ez homeopátiás bogyó + gyenge hársfa

tea.

Esetleg ha van otthon Caciumus ampulla reggel este egy 1/2 be lehet adni.

2009. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj h amig a lánynak nincs láza nem foglalkozik vele a dokink.Rengetegen járunk hozzá és mesélték a kismamák de ettöl függetlenül ö a legjobb doki a városban.De mindenesetre köszi a választ.Megpróbálom amiket ajánlottál.
2009. nov. 27. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha már szedtetek Fenistil cseppet akkor azt is lehetne neki adni én a hasmenés miatt gondoltam az orvost nem a nátha miatt. De a Smecta az nagyon jó. És ha már hozzátáplálsz akkor még az alma is jó hasfogó.
2009. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mi van otthol a házi "patikátokban"?
2009. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Almalé hajt, alma vagy banán vagy sütőtök hasmenésre.


Szívd porszívóval az orrát nehogy begyulladjon.

Nem tudom, hogy ő kaphat e C-vitamint a kora miatt, de nekünk (17 hós) a doki a Cebion cseppet mondta. Nem lázas, még csak nincs is (most) hasmenése, és télleg elküld a fran*cba a doki, mert nagyon sok a magas lázas beteg gyerek. Nem ér rá kis náthákkal foglalkozni.

2009. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat!igazából nincs sok minden a házi patikában mert eddig nem volt beteg és én meg magamtól nem tudtam h mit érdemes venni neki.Lázcsillapitó kúp az van de aszem semmi más.:(
2009. nov. 28. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2009. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jobban köszönjük!már nem megy a hasa és kevesebbet kell szivni az orrát is.nagyon virgonc:)
2009. nov. 30. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!