Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadatjátok (beadattátok) a...

Beadatjátok (beadattátok) a menningococcus elleni oltást?

Figyelt kérdés
Kislányom most 5 hós a prevenart már megkapta és még ezen az oltáson gondolkodom. Ha igen akkor most vagy várjunk egy éves koráig(akkor 1 oltás kell csak).Mit javasoltok?
2009. nov. 27. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
aha,várjátok meg. érdemes beadatni. a fiam jövő nov-ben, 2,5 évesen fogja kapni.
2009. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy megkérdezem, de miért csak jövő nov.ben, miért nem hamarabb, ha már most 1,5 éves?
2009. nov. 27. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi beadattuk, kisfiam 2 kapott, most lesz 1 éves.
2009. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is beadattam és már kettőt megkapott.
2009. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én beadatom ha egy éves lesz.

9 hós

2009. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is fontosnak tartottuk. Ezt igen. Egy éves korában kapta meg az egyet.

2009. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nem tudom, kéredeztem a dokit, ő azt mondta, h szerinte akkor. én meg nem firtattam. gondolom azért, mert az után megy közösségbe, de pontosan nem tudom. az orvosban meg megbízom maximálisan, szóval ő így döntöttt:)
2009. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínű, hogy én is beadatom, és lehet megvárom vele az 1 évet, hogy csak egyszer szúrják meg. Mindenkinek minden jót!
2009. nov. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!