Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves kislányom másfél hónapja...

1éves kislányom másfél hónapja szinte állandóan beteg, lázas. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja,vagy még régebben kezdődött ez az egész.Azóta már 6.szor lázas,náthás.Mindig levittem az orvoshoz,ő írt gyógyszereket,de csak homeopátiásakat.(Grip Heel,Bella Donna9,Oscilococcinum,stb...).A lázat mindig a 3 napos lázzal magyarázta és hogy gyenge az immunrendszere,a náthát pedig a lázzal magyarázta.A gyóygszerek hatottak,de amint abbahagyta,szinte rögtön beteg lett megint.A doki most vette csak a fáradtságo1 hete,hogy vért vetessen tőle,kimutatta,hogy gulladás van a szervezetében.El kellett vinnem a fül-orr gégészetre.A fülében a dobhártyát szürkésnek mondták,ez jelenthette,hogy volt baja vele az utóbbi időkben.A doki megnyugodott,hpogy akkor ez a probléma,írta rá a Grip Heel-t.Vett tőle megint vért pár nappal utána.Kimutatta,hogy már kisebb a gyulladás,de vérszegény,tehát biztos ezért beteg mindig,még 3 nsapig gyógyszerezzem,aztán megnyugodott,hogy ennyi.Gyógyszereztem még 3 napig,erre most megint 40 fokos láza van.Elvittem ma a fül-orr gégészetre,hogy vegyenek kenetet(mert a háziorvos s*rik rá,már bocsánat,meg az ügyeletes is),csütörtökre lesz csak készen.Amúgy meg jól lecsesztek,hogy a háziorvossal vetessem le(aki azt mondta felesleges),miért ide hozom.Mit csinálhatnék,hová vigyem,el sem tudom képzelni mi lehet és miért nem foglalkoznak vele komolyan sehol.Mit tennétek?
2009. nov. 27. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
válts gyerekorvost, és vidd el 1 teljes körű kivizsgálásra. az nem magyarázat, h gyene az immunrendszere, az ellen tenni kell. én hiszek a homeopátiában, de ilyenkor már szerintem gyógyszer kell.
2009. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Válts háziorvost. Elmész az újhoz, és majd ők intézik a papírokat.

És jobbulást a kicsinek. :(

2009. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Új orvos. Nagyon szépek a homeopátiás gyógyszerek, de rendes kivizsgálás és diagnózis nélkül semmit nem érnek, max. tüneteket kezelnek. És van amikor már nem elegek, rendes gyógyszer kell.
2009. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!