Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babának milyen...

13 hónapos babának milyen tápszert ajánlanátok? Nem szeretnék neki még tehéntejet adni. Sajnos csak az édeskés ízeket hajlandó meginni, ezért olyan tápszert keresek, ami édeskés ízű.

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 13 hónapos és még mindig a Humana Baby Fit-et issza. Banános ízű és nem tudom milyen az "édes" de nagyon szereti. Igaz ez AR-es tápszer kicsit sűrűbb mint a többi. (bukós baba volt)
2014. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A mi lányunk 13 hónaposan a gyümölcsös Milumilt itta, ami 9 hónapos kortól adható (3-as tápszer). 14 hónaposan váltottunk a banános Milumilre, ami 12 hónapos kortól adható. Ezt a banánosat nagyon szereti.
2014. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
A tápszer műkaja. Inkább tehéntejet adj neki. Szüksége van rá a szervezetének.
2014. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

A tehéntej meg bociknak való, nem embergyereknek, kedves 3-as.


A kisfiam a vaníliás Nestlé junior italt itta. Gondolom, hogy a vaníliás ízesítés miatt édeskés lehet, bár sosem kóstoltam, mert nem szeretek semmit ami hasonlít a tejre.

2014. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A tehéntejet meg a borjak isszák.....rengeteg rossz minőségű tej van a piacon, bevizsgálatlan házitejet soha nem adnék a gyerekemnek, és bár a tápszer is tej alapú, a szükséges legkevésbé rossz. Egyébként érdemben nem tudtál hozzászólni, úgyhogy kár volt....
2014. jan. 1. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is Humana Baby Fitet adok a gyerekeimnek, 17 hósak. (tejet is isznak, vacsihoz, ha én iszok, nem vagyok tejellenes, dietetikus vagyok, nyugodtan mehet, tápszert azért adok, mert válogatósak és a tápi fel van turbózva vitaminokkal, ásv. anyagokkal)
2014. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Humana 9+ táp van almás és banános is, illetve 1 éves korától a Milupa 1+ banánost issza. Én arra tippelek, hogy ezek édesebbek, mint a sima.
2014. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sima Milupa 12 hós szoktam venni , annak is édesés íze van szerintem
2014. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hummana Baby Fitt :-)
2014. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam a Milumil, Humana tejitalokat szereti nagyon és a Babylove tápit. Nekem mind a három baromi édes, talán a Milumil a legédesebb.


A zabtejet is nagyon szereti (csak baromi drága :() és az is édes! :)

2014. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!