Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten hol tudok jó...

Budapesten hol tudok jó minőségű, megfizethető és tartós fotókat előhívatni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Probaltad mar a Cewe Rossmann-os foto elohivojat? Ezt a programmot le kell tolteni. Ott 19 ft/db. Es jo minosegu, en ha tobbet akarok elohivni akkor ott rendelem meg. Nem kell bemenni sehova, otthon neten megoldom es hazhoz hozzak, igaz 1000 ft. Ha szemelyesen akarom atvenni az uzletben akkor 500 ft.
2014. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még nem próbáltam, tényleg 500 illetve 1000 Ft többletet kell fizetni érte? akármennyit is szeretnék előhívatni (vagy hozzá van kötve, hogy mennyi db-nál jár ez a kedvezmény, részleteket nem látok az oldalon). Gyanús nekem az a mondat, hogy 19 Ft-tól. Egyik oldalon olvastam, hogy van aki ezzel pórul járt (vagy csak annak idején nem olvasta el rendesen a feltételeket).

Érdekelne mások véleménye, illetve tapasztalata is.

2014. jan. 7. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
10 000 ft felett ingyen kihozzak hazhoz. Azert 19 ft-tol, mert vannak nagyobb meretek amik termeszetesen tobbe kerulnek, mint minden fotos elohivonal. A 19 ft-os a normal kepmeret. En meg egyszersem jartam porul, es szep a minosege is. Tobb db-nal szoktuk ezt hasznalni, mint pl. amikor az eskuvoi kepeinket hivtuk elo es a rokonok is kaptak nem keveset, ott tul is mentunk 10 000 ft-nal. Utoljara 5300 ft korul fizettem (ebben benne volt a +500 ft mert a boltba mentem erte), kiszamoltam ha rendes foto uzletbe vittem vna akkor 15 000 lett vna. Sztem nem mind 1.
2014. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam:

feltöltöm, és írnak amikor mehetek érte.

[link]

2014. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jo a www.fotomarket.hu.
2014. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En DM-est probaltam. Hasonlo a Rossmannhoz. Az ar is, es az is, hogy 500 Ft-ot kell fizetni ha bemesz erte akkor is. Mondjuk en 200 kepet hivattam el, ugy megerte meg igy is ;) Es nagyon szep fotoalbumokat is lehet csinalni!
2014. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!