Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki megbánta a...

Van itt olyan aki megbánta a névválasztást?

Figyelt kérdés
Amikor terhes voltam, rengeteget gondolkodtunk a férjemmel a névválasztáson. Az utónév könyvet vagy 10x átnyálaztam. Mindenképpen olyan nevet szerettünk volna ami különleges és nincs minden 3. gyereknek ilyen neve. Végül nagy nehezen megtaláltuk a terhesség végére. Miután megszületett a fiunk, már a kórházban volt még egy olyan nevű kisfiú. De akkor azt gondoltam hogy puszta véletlen. Na azóta csak azt hallom, olvasom, látom hogy nagyon elterjedt lett ez a név. Pont ezt akartuk elkerülni és úgy érzem kicsit megbántam hogy ezt a nevet választottuk. Éreztetek már így?

2014. jan. 7. 23:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
49%
Bocsi, szimplán érdekességből, mi a név?
2014. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Mi is olyan nevet választottunk ami nem gyakori. Erre mikor Megszületett a fiam a kórházban három gyereknek is az volt a neve, sőt az egyiknek még a vezetékneve is. Na de mindegy. Ő az enyém és mindegy hogy rajta kívül minden ötödik kisfiút így hívják.
2014. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
* hívnak
2014. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Mi az a név?

Titok?

2014. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén nem mindegy, senki sem a nevétől lesz különleges.
2014. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok a névre!
2014. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg, csak előtte egy olyan nevű embert sem ismertem. Amikor kitaláltuk a nevet, kiderült, hogy egy-két kollégának is van ilyen nevű gyereke. Sőt, elkezdtem felfigyelni erre a névre, és az utcán, boltban, stb. is egyre többször hallottam.
2014. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Elotte azert nem tunt fel h gyakori mert nem erdekelt. Miota nekem is lett egy Boglarkam azota egyre tobbet hallom ezt a nevet. Mert erre felutom a fejem ugye. Ha mondjuk mindenk Jazmint emleget nem erdekelnmert nincs kit hozzafuznom pl. Ezert erzed azt h elterjedt lett. Hiszen valoszinuleg elotte is nepszeru volt csak nem vizslattad es nem figyelted annyira mint mielott kivalasztottatok volna. En egyaltalan nem bantam meg. Ha nepszeru ha nem , nem tudnek mas nevet elkepzelni neki hisz o olyan Bogis :D 11 honapos.

Egyebkent engem is erdekelne a nev. Felesleges titkolni hisz anonim az oldal senki nemismer fel egy keresztnev alapjan.

2014. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nalunk is az a helyzet, hogy az egyedinek es kulonlegesnek hitt nev mara teljesen elterjedt lett, itt gyk-n is lepten-nyomon osszefutok ezzel a nevvel, utcan is hallom neha. Hogy megbantam-e a nevvalasztast? Egyaltalan nem. O a mi kicsi lanyunk, akit a szemelyisege es nem a neve tesz kulonlegesse. Nem kell masokkal foglalkozni, tul van kicsit dramatizalva ez a nevvalasztas dolog.
2014. jan. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem az ilyen nem zavar, pedig mi is ritkább neveket kerestünk.

Kisfiunk neve azóta felfutott, mostanában eléggé gyakori lett, de nem érdekel, nekem akkor is az egyetlen. Kislányaink neve ritka, még nem is találkoztam hasonló nevű emberrel.

2014. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!