Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kimegyünk sétálni piros...

Ha kimegyünk sétálni piros foltok jelennek meg a kisfiam arcán, elég csúnya, néha már olyan hólyagos is mintha szúnyogcsípés lenne!? Mitől lehet? Hideg allergia vagy inkább étel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hideg allergiám van és azok csak piros száraz kiütések. Nekem akkor se múlik el mikor itthon vagyok egész nyárig megvan.szóval szerintem ezt kizárhatod.Túl sokat nem tudtam segíteni,de remélem egy icipicit igen.Hátha ír más is.
2009. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, előjön-e, ha zsíros krémmel bekened, mielőtt kimentek. Én minden este kenem az arcát is a testápolójával, nagyon száraz, érzékeny bőrű a fiam. És mielőtt kimegyünk, ugyanezzel a krémmel a pofiját. Eddig 3x jött ki az arcán, de jó ideje semmi gond.
2009. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ekcéma!
2009. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is ilyen a bőre(volt).3 hónapja minden séta előtt 10-20 perccel Babéval kenem be és nem lesz száraz,piros a bőre.
2009. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, ahogy kijött a hideg, másnap megjelentek a foltok, azt hittem ekcéma, mentünk az orvoshoz, de azt mondta nem az, a hideg és a nyál okozza ezt, kenegetni kell hidratáló krémmel, és mielőtt kiviszed, előtte negyed róával mindenképp kend be. Nem fog elmúlni 1-2 nap alatt, nekünk 3-5 nap alatt lehetett látnia változást.
2009. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán száraz a bőre, kend be krémmel, mielőtt kimentek.
2009. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!