Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babát még nagyobb...

Koraszülött babát még nagyobb vétek sírni hagyni?

Figyelt kérdés
Volt inkubátorban is, nemrég jött haza. Önzőség sírni hagyni, ha anyukának már elege van abból, hogy egész nap ordít? Kisebb, mint egy normál újszülött...

2014. jan. 17. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
minden babát "vétek" sírni hagyni...
2014. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem tökéletesen ugyanolyan sírni hagyni, attól még nem "csecsemőbb", hogy koraszülött.

Az újszülöttek és a babák soha sem sírnak ok nélkül, csak néha nem tudjuk megfejteni és orvosolni sem...

2014. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Még a nem koraszülött babákat sem kell sírni hagyni ilyen pici korban. Attól nem lesz elkapatva. Majd párhónapos kor után kapnak el, de újszülött korban még nem kell sírni hagyni őket, sőt. Fel kell venni, ringatni, simogatni, megnyugtatni.
2014. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Koraszülött a kisfiam.Volt inkubátorban is 3 hetet.

Soha nem rohantam fejvesztve ahogy sírni kezdett.Nyilván nem hagytam órákat sírni, de volt hogy sírt egyhuzamban 10-20 percet mert nem nyugodott meg. Semmi baja nem lett.

2014. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Anyukának elege van????? Nem véletlenül "ordít"!
2014. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Hát szerintem igen!

Normál kisbabát sem bírnék sírni hagyni, nem még egy korábban világra jött, eddig inkubátorban lévőt. Igen, önzőség sírni hagyni. Az a pinduri nem véletlenül sír.

2014. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Viktoria1978 ***** válasza:
89%
Az en kisfiam mar 11 honapos, de meg a mai napig nem hagyom, hogy sirjon. Mindig van oka, annak amiert sir. A kisbabak ösztönlenyek, mivel meg nem tudnak beszelni, sirassal fejezik ki magukat. Nem könnyü az anyasag, de amit vallaltal csinalni kell es a sok munka meghalalja magat. Akkor vagyok a legboldogabb, mikor a kisfiam ram mosolyog vagy amikor egy jot szopizva alszik, mint egy nagy ember:) A kerdesedre valaszolva az egy szemet dolog, ha nem foglalkozol vele, amikor a kicsinek vmi problemaja van. Inkabb ki kell deriteni az okat, miert sir.
2014. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Èn mèg a 10 hònapost sem hagyom sirni nemhogy ujszülöttet. ne hivjuk anyànak a hölgyet akit pàr napos babàja idegesitì...
2014. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Az én babám is koraszülött volt, 900 gr...én örültem, mikor végre hazavihettem, és minden módon próbáltam pótolni a rossz kezdetet. Nem volt könnyű vele sem, vagy kézben aludt csak, vagy a ringatott babakocsiban, éjjel pedig csak mellettem. Most már nagy, felsős, de nem lett elkapatott, kényeztetett gyerek belőle. Ilyen pici babáknak nagyon szükségük van még anyukájukra, és ki kéne elégíteni ezt az igényüket, nem pedig sírni hagyni. Tudom javasolni -bár én nem próbáltam - a hordozókendőt.
2014. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"anyukának már elege van abból, hogy egész nap ordít?"

Anyukának ki kéne deríteni hogy miért ordít szegény egész nap??!!!

2014. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!