Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIt szólnátok, ha a férjetek...

MIt szólnátok, ha a férjetek ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Kétszintes házban lakunk, lent van a háló, ahol rajtunk kívül két gyerekünk is alszik. Fent egy kisebb szoba van, a férjem dolgozószobája. Esténként sokszor még gépezik, játszik, filmet néz fent, ha elálmosodik, jön aludni. De legtöbbször én már bőven alszom, amikor ő jön.

Erre ma reggel alig akart kikelni az ágyból, pedig tudta, hogy játszóházba készülünk. Ahogy felkelt, hányt. Én teljesen odáig voltam, hogy mi a baja, erre kijelentette, hogy éjjel még elment az egyik haverjához bulizni és most másnapos. De azért elmenet a játszóházba a gyerekekkel, ezzel nem volt gond. De ti mit szólnátok ehhez?


2014. jan. 18. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hat teny es valo h hagyni kell nekik szabad teret, ahogy nekunk noknek is kell. De azert igazan megmondhatna h az ejszaka kozepen hova merre megy, kitudja h tortenik vele vmi, te meg nem is tudsz rola...

ha meg valamit megiger akkor ne huzza a szajat, szarok ra h mit csinalt ejszaka ( korlatok kozott), de ha vmit megiger tegye is meg! en azert kiosztanam h csak ugy lelep az ejszaka kozepen, mint egy kis kamasz aki elakar szokni egy buliba...

2014. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából akkor és oda megy, ahová csak akar. soha nem mondtam, hogy ne menjen el. nekem is az jutott eszembe, hogy mi van, ha történik vele valami, vagy esetleg itthon történik valami...
2014. jan. 18. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk olyan volt, hogy azt mondta elmegy egy koncertre utána jön haza... későn volt a koncert én így le is feküdtem... másnap tudtam meg én is hogy reggel 6-kor jött csak haza mert összefutott ismerőssel akivel átdumálta az éjszakát... megbeszéltem vele hogy máskor ilyet ne csináljon, pont ezért amit te is írtál... mehet nyugodtan, csak ha mást nem is egy sms-t írjon ha tovább marad, ha felkelek ne ijedjek halálra merre mászkál :) azóta nem volt ilyen gond... megértette.. :)
2014. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát... Ahány ház annyi szokás...

De... nálunk ilyen biztos nem fordulhatna elő.

Először is nálunk nem szokás a férjemnek eljárni a haverokkal piálni, én sem járok el a barátnőimmel piálni.

Miért filmezik külön? Miért nem együtt filmeztek?

És az hogy nem szól hogy elmegy és hogy hova...

Persze a ti dolgotok, de számomra ez elég érdekes.

2014. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

10 éve együtt vagyunk, soha nem fordult még elő ilyen.

azért filmezik külön, mert én már a gyerekekkel elalszom általában, olyan 10 körül, ő meg még nem álmos olyankor.

nem szokás eljárni piálni, félévente ha egyszer elmegy valamelyikünk, ráadásul én 15 éve egy korty alkoholt sem ittam. itt nem azzal volt gond, hogy elment, hanem azzal, hogy nem szólt. és az sem zavar, hogy esténként egyedül filmezik, bármilyen fura is ez.

2014. jan. 18. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordul, h néha elmegy a férjem koncertre, sörözni - szeritem ez nem gond. Még a megcsúszás is beleférhet egyszer-egyszer, de ha másnapra megbeszélt program van, akkor elvárható szerintem, h ne akkorra időzítse a másnaposságot...
2014. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Engem az zavarna a legjobban, hogy SZÓ NÉLKÜL ment el miután te elaludtál...


Ha történt volna vele valami (bármi, pl. baleset, beveri a fejét, detoxba kerül) akkor mi lett volna? Mire szólnak neked, addig aggódsz otthon másnap? Vagy mi?

2014. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

az én véleményem szerint az hogy "szó nélkül" elment rossz szó használat lehet hogy csak nem akart felkelteni a játszóházba hogy nem ment el ott meg kell mondani neki hogy PL: semmi baj de többet ilyen ne forduljon elö ha valamit megbeszélünk akkor az ugy is legyen

és egy papírt nyugodtan kint hagyhatott volna

na meg ha a másik nem álláspontját nézzük ö már egy érett férfi (gondolom én) és tud magára vígyázni

2014. febr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!