Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny buzz babakocsinál...

Quinny buzz babakocsinál nektek elég hosszú a biztonsági öv?

Figyelt kérdés

1 éves a lányom, és téli kabátban éppenhogy be bírom csatolni az övet, pedig fent, ahol a kiaksztója van, maxra van állítva. Máshol is lehet rajta hosszabbítani????

köszi a segítséget!!


2009. dec. 3. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem nem, de a barátnőmnek Quinnyje van, pont pár napja panaszkodott, hogy mekkora sz.r, mert 14 hónapos a lánya, de 1 hónapja nem tudja bekötni, és sajna nem lehet hosszabítani.:(

nekem Cam van, az is egy drágább fajta,bár be tudom kötni, még hosszú is az öv,de folyamatosan lecsúszik benne a fiam, az idegeimre megy, hogy percenként rángatom fel, valaki megmondhatná már melyik a tökéletes babakocsi!:)

1 éves kisfiú anyukája

2009. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is buzzom van. Én épp hogy be tudom csatolni overálban 9 hónapos lányom. Barátnőm be tudja, azt mondja volt a dobozban valami + toldás a biztonsági övben, amit oda kéne betoldani a válpánt alá. Hát én sajna nem találtam pedig végignéztem mindent amit adtak a kocsihoz, úgyhogy veszek méter árú boltban valami madzagot ami hasonlít a bizti övhez, és bele toldom, úgysem fog látszani mert pont a vállpánt alá teszem majd be.
2009. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!