Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5hónapos tápszeres a baba,...

Kpdb kérdése:

3,5hónapos tápszeres a baba, pregomint eszik és holnap reggel fogy el a tápszere hétfőre tudnak csak hozatni. Mit adjak neki addig?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha Pregomint kap, akkor gondolom allergiás, tehát a sima tápszer nem jó neki!

Max. annyit tudsz csinálni,hogy kicsit hígabbra csinálod, tehát kicsivel kevesebbet adsz adott vízhez, addig hátha kihúzza!

De csak egy patika van a környéken? Lehet,hogy másikban van!

2014. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre legközelebb jobban oda kell figyelned. Nem tudom hol élsz de ha ilyan helyen ahol találsz bioltot ahol tápszert lehet venni nézz szét és ott válogasd,hogy melyik az ami hasonlít amit eszik. Ez amúgy speciális tápszer? Ha igen esetleg ügyeleten meg lehet próbálni hátha felírják bár ezeket nem nagyon szokták.
2014. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
városban élünk, van 2gyógyszertár is megrendeltük tegnap de mára nem hozták. nem mondanám laktóz érzékenynek, csak az előző 3tápszertől nem tudott kakilni. doki se tudta h miért.
2014. febr. 1. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok nem tudom de lehet az ügyeletet felhívnám,hogy mivel lehetne helyettesíteni mert ilyen baj van, vagy a védőnődet kérdezd meg ha elérhető
2014. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van a környékben Tesco? Max. kiszaladsz és veszel egy rendeset! Ha nem allergiás, csak kaki gond volt, akkor ettől pár etetéstől hétfőig nem lesz baja!
2014. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! első babánk, még bele kell rázódnunk a dolgokba!
2014. febr. 1. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
A tápszeres babák nehezebben kakilnak csak ezért kap spec. tápszert?Mi simát ittunk nálunk is voltak kaki gondok az elején mégse mondta a doki hogy spec. tápszer kellene. szerintem ezt beszéld meg vele mert biztos drágább is ez a tápszer. Ha csak ez a gond akkor szerintem vehetsz nyugodtan sima tápszert, jó a milumil és a BEBA is. Ha még nincs 4 hónapos akkor figyeld a dobozon a HA jelzést nekik még ez kell mert nem okoz allergiát!
2014. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pregomin helyett Milumil Pepti Plus-t ajánlottak nekünk. Ez is tejfehérje allergiás babáknak való.

De ha nem bizonyítottan allergiás, akkor lehet adni HA tápszert is neki.

2014. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4féle HA tápszert evett és mindtől olyat kakilt mint egy felnőtt :/
2014. febr. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!