Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háromhónapos csecsemővel hol...

Háromhónapos csecsemővel hol lehetne nyugodtan (zenedübörgés és petárda nélkül) szilveszterezni?

Figyelt kérdés
nálunk fiatalok a szomszédok és iszonyatosan áthallatszik amikor üvöltetik a zenét, de egy kisbabával nem szeretnénk végighallgatni. Van valakinek valamilyen ötlete hova menjünk?
2009. dec. 6. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Körülöttünk is nagy hepaj lesz, szerintem ezt túl kell élni valahogy. Felénk már karácsony körül kezdik.
2009. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt akartam mondani, hogy szerintem még a legeldugottabb kis nyugdíjas faluban is lesz pár marha. Már bocsánat.
2009. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
esetleg szólni Nekik elvégre ti vagytok a babával már nehogy ti menjetek otthonról. Apa menjen át és kulturáltan kérje meg őket a halkabb zenére és a petárdamentes éjszakára.
2009. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért mégis Szilveszter éjszakája lesz, bulizni kell, lehet kultúráltan megkérjük picit csendesebben
2009. dec. 6. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha olyanok,le se fogják tojni,hogy baba van a szomszédban.Nekünk egy fiatal csajszi a szomszédunk,még szólt is hogy csendben lesz a bulizás,mert tudja,hogy a baba alszik...azt hiszed úgy lett?Még az ajtónk előtt is hangoskodtak,röhögtek.
2009. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy zavarni fogja, ne izgulj. A kisfiam tavaly szilveszterkor 5 hónapos volt, mellettünk közvetlenül volt egy negyedórás tüzijáték, plusz az ilyenkor szokásos hangzavar. Édesen aludt reggelig, észre sem vette.
2009. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Manka68 ***** válasza:
50%

Szia!

Hát igen, ahogy a babás szülők elvárnák, hogy legyenek a babára tekintettel, úgyanúgy elvárnák a tizenévesek, hogy rájuk legyen tekintettel a környék. Szerintem évente egyszer ki lehet bírni. Elvégre egy egész lakütelep nem járhat lábujjhegyen. Esetleg a baba szobájában indíts el valami kellemes, megnyugtató zenét, az a nagy részét elnyomja az idegesítő ricsajnak, a maradéknál pedig bemész hozzá, és megnyugtatod. Nálunk ez működött. :)

2009. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sehol. Elkerülhetetlen a ricsaj, de 1 napot kibír a gyerek.
2010. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi elvonulunk a vilàg elöl kibereltunk egy kis hàzat távol a zajtol vàrostól pár évig ez lesz
2018. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!