Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félhet valamitől? Kislányom...

Félhet valamitől? Kislányom éjjel sírva zokogva ébred mostanában, régebben is volt ilyen de hamar vissza aludt, be se kellett mennem hozzá.

Figyelt kérdés
Átraktuk a saját szobájába 2-3 hete de előtte is egyedül aludt csak egy másik szobába!A foga nem jön!9hós múlt!
2009. dec. 6. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány foga van? Nem a metszőfogak jönnek? Az fáj akkor annyira, mikor még nem is látszik, csak a gyökerek kezdödnek. Az éjjeli ébredésnek sokszor a fog az oka. Nálunk inkább nappal nyügi tőle. Ha éjjel sír, minden esetben éhes, simán bevág 240 tápit. Addig nyöszörög, mig nm adok neki. Ahogy megeszi, rögtön megnyugszik és azonnal alszik. Egy éves.
2009. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet , hogy fél, nálunk is ez a gond, ráadásul lányom ár több mint fél éve szépen aludt a saját szobájában, de pár napja borzalom minden éjjel...

Talágass, égess villanyt, vedd magad mellé, maradj mellette, vagy majd elmúlik

2009. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4foga van!Látni nem látni hogy jönne valamelyik!Sajnos találgatok,de nem bírok rájönni!Éhesnek nem éhes szomjasnak nem szomjas!
2009. dec. 6. 18:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap éjjel mellette maradtam az se segített fogtam a kezét akkor is üvöltött ha kiveszem a kiságyból akkor kicsit jobb de akkor is sír!1órás sírás után szegénykém elaludt!Tényleg nem tudom mi ez?
2009. dec. 7. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem alszik túl sokat napközben? Este 5-6 után már egyáltalán ne aludjon! Most jutott eszembe, hogy a fiam akkor sír éjjel, ha 3 óránál többet alszik nappal, összezavarodik, nem álmos igazán és éberebben alszik így felkel, tök sötét van és sír szegény. Ha szerinted nem fáj semmije és nem éhes, akkor talán ez. Egyébként adsz neki tápit, vagy csak mondod,hogy nem éhes és kész. Próbáltál neki adni és egy kortyot sem kért? Mert nekem még mindig ugy tűnik, hogy egy órát sír az üvegért. Ha egy kortyot sem iszik belőle, akkor igazad van, de akkor fogalmam sincs, mi lehet....fájdalom. Valami fáj. Légyszi adj neki enni, mikor meghallod az első nyöszit, menj tápit keverni és csak utána a kajával menj be hozzá. Ne vedd ki, csak fordítsd hanyatt és tedd a szájába a tápit. Egy próbat igazán megér, max nem eszik és sír, ahogy szokott.
2009. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia

Cicizik még és természetesen az volt az első amit adtam neki.Csak dudózta nem szívta!Volt egy éjjel amikor nem ébredt tehát nem minden nap van ez!Tegnap éjjel többször is megébredt először muszáj volt kivennem mert nagy sírt de aztán az ágyában simiztem tovább

Először azt hittük a zenélő kütyüktől van de pár napja az is el volt rakva.Sajna napközben is fél órákat alszik a kiságyban nem alszik sokat egyszer sétálunk akkor egy órát alszik!Persze a babakocsiban!

2009. dec. 9. 10:13
 7/10 anonim ***** válasza:
aKkor elhiszem hogy nem éhes:( jajj szegény, akkor mégis fáj valamije!!! A fog ébresztget, főleg mikor még a gyökerekben jön. Nagyon kevéske ez az alvás is. Végső megoldásként itt sokszor olvastam, hogy tedd át a kiságyat egy másik falra! Valami vízér zavarja?
2009. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az nem hiszem mert ki lett mérve mielőtt oda tettük ahol előtte volt a mi szobánkban ott átment és mégis jobban aludt!:((
2009. dec. 9. 18:03
 9/10 A kérdező kommentje:
ja én is a fogra gyanakszom de mivel első baba ezért nem tudom 100%-ra adtam neki tegnap és tegnap előtt kúpot Vibrucolt de akkor is ébredt tegnap
2009. dec. 9. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a viburcolt legalább 5 napig adni kell folyamatosan, hogy hasson. Add csak tovább, minden este lefekvés elött, hatni kell! Jó pihit, hátha ma meglesz:)
2009. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!