Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szereted, elégedett vagy...

Szereted, elégedett vagy Touragoo babakocsiddal? A babádnak végig kényelmes (volt)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk touragoo black flame volt,sportrésszel és mózessel került 70e-be,nem érte meg az árát. Őszi születésű a fiam,tavasszal már eladtam. Rozsdásodtak a kerekei,nyikorogtak,zörgött mindenhol. A mózes még egész jó volt,de a sportrész... Borzalmas a biztonságiöve,nagyon "fapados",a fiam mindig sírt benne. Egy pozitívuma volt,hogy nagy a bevásárló kosara és a kupoláját majdnem teljesen le lehet hajtani,más nem. Most egy quinny buzzunk van,ha jön a tesó,csak egy mózest kell majd hozzá venni. Ez a kocsi került 60ezerbe használtan,sajnálom,hogy nem ezt vettük elsőre,mert a touragoo-t így is csak 35ért tudtam eladni és a quinny klasszisokkal jobb. Negatívuma,hogy kicsi az alsó kosár,de bevásárolni úgyis autóval járunk. Nagyon könnyen ki-be csukható,könnyű tolni,kényelmes a gyereknek. Más babakocsival nincs tapasztalatom,de szerintem az Espiro vectorok is jók lehetnek,így ránézésre szerintem tök pöpec. na de lényeg a lényeg,én megbántam,hogy touragoot vettem anno.
2014. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha utcara vettem volna, tuti nem lennek elegedett. En a legolcsobbat vettem 35 ezer kornyeken, hogy itthon a kertben abban altassam, mert ringatasra tud jo melyen elaludni. Teny is vali, hogy csak felevig hasznaltuk kb. es rozsdadodott egy kicsit, zorog, valiban egy fapados kategoria. Ennek ellenere vetten meg egyet, mert kellett a hazba is egy a masodik gyereknek altatasra. Mert ringatashoz megfelel teljesen es jo arban volt, mert jo nagy es ujszulottkortol lehet hasznalni. Utcara, kimenetelhez egy felsobb kategoriaju babakocsink van az autoban, az egy szuper jo kocsi.

Lehet, hogy a dragabb touragoo jobb, de ahogy irta elottem is az elso valaszolo, nem jo az sem.

Eleve, szerintem a brendonos markak eleg fapadosak. A toaragoo kocsihoz vettem telre altatashoz zsakot 20 ezerert! es vissza kellett vinnem elso mosas utan. Kicsereltem egy masikra, de az is tonkrement, keveset hasznaltuk es mar szetfoszlott maga az anyag, nem lehet megvarrni sem.

2014. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!