Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a karácson...

Hogyan oldjátok meg a karácsonyt amikor a család egy része be van oltva, a másik nincs!?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
aki be oltva jöhet aki nem az nem:-DD
2009. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Mi a férjemmel beoltattuk magunkat, az 1 éves babánkat nem. A család nagyon nagy része nincs beoltva. Nem engedem majd megpuszilni, fogdosni, és kész. És reménykedek, hogy nem lesz baj, és reménykedek, hogy betegen senki nem akar találkozni velünk.

Amúgy szerencsére a babám nem egy bújós baba, utálja, ha fogdossák, ilyen szempontból nem lesz gáz, mivel senki ölében nem marad meg, csak a földön szeret játszani.

2009. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez remélem, csak vicc. Mert még annak is rossz.
2009. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
?
2009. dec. 8. 12:17
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
12:13-assal egyet értek
2009. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ,a férjem és én beoltattuk magunkat ( 5 hós a babánk) és a családból csak az anyósom oltatott. Az én családomban erősen otásellenesek mit csináljak velük? Viszont ha nem engedném felvenni a babát pl anyunak kitörne a botrány az tuti...Nem értik meg, hogy aggódom! A kézfertőtlenítésre is folyton figyelmeztetnem kell...ráadásul a húgom most is beteg...Szerintem Karácsonykor mi fogunk menni mindenkihez aztán rövid ideig maradunk és bízom benne, hogy nem kapunk el semmit...ahol meg betegek oda nem megyünk!
2009. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Aki be van oltva, az is fertőzhet, csak ő maga védett(?! ebb) az oltás által.
2009. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan írja az elöttem szóló!Aki be van oltva az is fertőz,csak ő nem kapja el!!!
2009. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez a vírusfertőzés már felér egy tömeghisztériával.... Mi nem vagyunk beoltva, a gyerek főleg nem (15 hós), a családból csak apósom van, aki minden túrót beoltat magának. Nehogy már kitiltsam a családot a vírus miatt?! Aki beteg, alapból ne menjen gyerek közelébe, mindegy milyen betegsége van (persze itt fertőzésesről beszélek, nem pl. fekélyről). Amúgy meg nagyon jól írja előttem valaki, hogy AKI BE VAN OLTVA, AZ IS SIMÁN LEHET VÍRUSHORDOZÓ, ILLETVE BETEG IS, csak nála max. kisebb lefolyású a betegség. Akkor most amíg vírus van bezárkóztok a lakásba és se ki, se be senki??? Ez már vicc, hogy egyesek milyen paranoiásak!!!
2009. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Szia!

Patikában kapható maszk!

Nálunk a babáimon kívül mindenki be van oltva de így is felveszik a maszkot ha érzik, hogy nem teljesen egészségesek(gondolok itt náthára), ja és vettem fertőtlenítős folyékony szappant a gyógyszertárban és ugye az alap, hogy amint be jönnek az első útjuk a fürdőbe vezet.

2009. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!